Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászosok és kedvelők!...

Németjuhászosok és kedvelők! Mi a véleményetek erről a kennelről?

Figyelt kérdés

Külföldön élek,pontosabban Írországban és sajnos itt is sok olyan kennel van ahol a pontyhátú nj-t tenyésztik,sajnos.

Most készülök Nj-t vásárolni és teljesen véletlenül bukkantam a honlapjukra. Mi a véleményetek a kutyákról?


[link]


2014. júl. 31. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fordítottam le az oldalt. Viszont azt látom, dolgozik a kutya. Terel. Az pedig ritkaság. Az nj-nek egészen más pl a terelési vizsgája.
2014. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elmennék megnézni. Lefordítottam , elolvastam. Írni sok mindent lehet :)) Amit leírt a tenyésztő, az nekem tetszik.

Gondolom, Angliában nem ragaszkodnak annyira a törzskönyvhöz, mint itt nálunk. De miből tartana felvenned velük a neten a kapcsolatot?

2014. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenképpen felveszem,mert tőlük kell kutya.Csak hogy mi a vélemény,érdemes e valóban?
2014. júl. 31. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!