Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az extra Mini yorkit és a...

Az extra Mini yorkit és a törpe hörcsögöt meg lehet barátkoztatni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Extra mini yorki nincs. Szerintem nem kell megbarátkoztatnod, 2 év és megdöglik a kutya. A Yorkshire terrier amúgy is patkányvadászatra volt kifejlesztve. De ha egy hozzá nem értő ember itt kérdez abból nem lesz semmi.
2014. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Minek? A hörcsögketrecben akarod tartani a kutyát?
2014. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Rágcsálóirtásra tenyésztett kutyát egy rágcsálóval? Nem látom be, miért kellene ezt erőltetni. Bőven elég, ha a yorki nem tépi fel a ketrecet és nem szedi ki a hörcsögöt, szerintem.
2014. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Az a kutya természetétől függ. Nekem a kokkerspánielom simán el volt a hörcsimmel /pedig eredetileg vadászatra használták a kokkerokat/. Volt úgy, hogy a kutyusom feküdt a szobában, a hörcsög meg körülötte rohangált, és nem volt semmi baj. De az én kutyusom nagyon jámbor természetű. Ha nem vagy biztos a dolgodban, inkább ne kockáztass!
2014. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Tehát egy ragadozót akarsz összebarátkoztatni a zsákmányállatával? Érdekes próbálkozás lesz!
2014. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem félni fog a hörcsögtől. :)
2014. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

A spánielt jelzésre meg apportírozásra használták, nem gyilkolásra. Nagy különbség.

Egyébként nyilván meg lehetne oldani, hogy a yorki ne akarja szétkapni a hörit, csak nem hiszen, hogy van értelme. Nem kell odaengerdni a kutyát a hörcsöghöz, biztos ami biztos, mert játékból is rámancsolhat, a hörcsög megharapja, a kutya visszaharap, és ennyi volt a hörcsög. Vannak dolgok, amiket nem kell mindenáron megoldani.

2014. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Végülis méretben egyformák körülbelül. :) Egy hörcsög sem él 2-3 évnél többet, de az "extra mini" Yorkied még ennél is kevesebbet fog azt garantálni tudom! :)

Mi ez a "mini" Yorkie őrület, minden nap van 2-3 ilyen kérdés...

2014. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KGabi0000 ***** válasza:
32%
Nekem a tacskó keverék kutyámat barátkoztattuk össze a nyúllal,pedig elvileg azt kéne kiásnia a lyukból:)
2014. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát sok sikert, de ha eltűnik az "extra mini yorkid" ne a hörcsögnél keresd. Mondjuk egy yorkshire terierrel már tényleg nehezen lehet mert elméletileg valamikor az őskorban rágcsáló vadászatra lett tenyésztve, csak azóta valahogy a táskákban kötött ki.
2014. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!