Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kennel?...

Golden retriever kennel? Melyik ajánljátok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és szeretnék egy golden retrievert. Mindenképpen kennelből szeretnék. Természetesen én venném meg a kutyát, és a felszerelést is hozzá.

Köszönöm, de nem kérek abból, hogy gyereknek nem veszünk kutyát, meg nem való nekem stb...



2014. aug. 1. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Van 150-250 ezred egy Goldenre és még pluszba vagy 300-400 az összes felszerelésére, állatorvosra, váratlan kiadásokra, kutysulira, kutyakozmetikára? Hát oké...

Ha jó minőséget veszel mindenből, valamint nem 1 darabot, akkor benne lesz egy millióba is a kutya egy éven belül is akár.

13 évesen ha mindezt finanszírozni tudod, akkor jó sok zsebpénzt kaphatsz! :)

2014. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogy kerül 300 ezerbe a felszerelés... És lenne rá pénzem. És még mindig nem ez volt a kérdés... :)
2014. aug. 1. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Figyelj, egy szigetelt kutyaház csak 85-100 ezer! De van 200-ért is ha menőzni akarsz. :) Mellé még egy középkategóriás fekhely 15 ezer alatt, biztos nincs, mert nagytestű a kutya. Persze csinálhatsz magad... Csak az a kérdés, hogy egy Golden kölyök hogy fogja mindezt tolerálni, valószínű sehogy és szétcincálja. Hopp, ugrott is több, mint egy százas! Szuperprémiumtáp havonta-másfélhavonta 10-20 ezer, jó minőségű felszerelések is sokba kerülnek. Ha sz.rt veszel, akkor ugyanott vagy. Mert minden másikhéten vehetsz újat. Ezekmellett, játékok, állatovos (alkalmanként 5-10 ezer), váratlan műtét, betegség, ivaralanítás, kutyakozmetika, kutyasuli (mert igen hidd el fiatal vagy még a kutyushoz), pórázok, nyakörvek, kullancs elleni védekezés (ez sem egy olcsó dolog), tálak és még sorolhatnám... Hidd el benne van ez 200-300 ezerben hiába pontoztok le. :) Egy kutya tartása nem két fillérbe kerül, vagy pedig nem megfelelőek a körülmények. Ezek mind "felszerelések" ezek alatt nem csak a pórázt kell érteni. Ezek a kutyával járnak.
2014. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként Golden kenneleket itt találsz: [link]

Nevesebb tenyésztőnél lehet 300 körül is egy kölyök.

2014. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen? Egy szigetelt kutyaház 100? Mi most vettünk egyet(dobermann-nak) és érdekes módon nem volt annyi, és jó minőségű...

Nem hinném, hogy minden ennyi lenne. Nem a "legüberhiperszuperebb" cuccokat kapná, de normális dolgokat...

2014. aug. 1. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

13 évesen nem is tudom, hogy van-e felelősségtudatod (kutyához).

Ismerek még nálad idősebbeket is, akik rosszul nevelik a kutyáikat. Én "oké"-nak látom, hogy kutyát akarsz, de azért a szüleiddel is beszéljél a tartásáról, mert lehet 10 sőt 20 állatod, az nem bizonyítja, hogy gondozni is tudod. - a Kutya érdekében beszélek

2014. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6.

Köszönöm, végre egy normális válasz.

Anyummal beszéltem, engedné a kutyust. Jelenleg is van egy kölyök kutyusunk. De majd csak 1-2 év múlva lenne meg, mert mire összegyűjtöm rá a pénz...

2014. aug. 1. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

6-os vagyok :)

de milyen felszerelés kéne? azért szerintem anyukád is spórolna a pénzeddel.

Légyszíves írd le, miket vennél neki meg. (Csak, hogy leellenőrizzem, hogy tényleg szüksége van-e rá)

Ha, esetleg valaki belém kötne: Igen, nekem is van kutyám.

2014. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Üzenetbe küldöm :)
2014. aug. 1. 12:46
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
válaszoltam :)
2014. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!