Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van ha a kutyam a raktarkon...

Mi van ha a kutyam a raktarkontener ala szul?

Figyelt kérdés
Van kutyaol,nem is egy,de o a kontener alatt tolti a napjait,gondolom asott ala egy nagy godrot is,ott husol nagy pocakkal. Ha ott fial,mi lesz? Mert ugy latom most ezt erzi jonak. Es mar nem sok ido van. Nem volt neg terhes kutyam,de idegesebb vagyok,mint mikor en voltam terhes. A kiskutyaknak nem lesz bajuk hogy ott csak homok van? Ja,es majd kihozni oket kehetetlen,a mamakutya is epp csak befer ala.
2014. aug. 1. 11:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
94%
A 10-es törvénytelenségre biztat. A törvény értelmében a kutyakölyköket 8 hetes korukig az anyjukkal kell tartani, tehát nem lehet elválasztani 6 hetesen, chip pedig csak akkor ér rá 4 hónaposan, ha mindet megtartod, ugyanis szintén törvény van rá, hogy minden kutyába kötelező a chip, amelyik gazdát cserél akkor is, ha 4 hónaposnál fiatalabb. Akár elajándékozod, akár eladod, a chipeltetés a te dolgod és számon lehet kérni rajtad.
2014. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Persze,2 gyerek es munka mellett majd 24 oras keszenletben leszek. Jajj,komolyan,van aki ezt csinalja??? Odafigyelek,meg minden,de tulzasokba ne essunk mar. Tettem egy kosarat puha torolkozovel egy fedett helyre,de nem kulonosebben erdekli. Megmutattam neki....hat aztan meglatjuk. Szerintem egyesek tullihegik a kutya dolgot,en is allatbarat vagyok,nagyon is, ezert sem hagytam sorsars. Babezias volt,ezer kullanccsal,stb,meghslt volna. Tuzelo kutyam sose volt,csak ivartslanitott. O az elso,nem is tudom hogy viselkedik ha tuzel. Lehet mar akkor tuzelt mikor megtslaltam,ezert nem lattam kesobb se szokatlsnnak. A normalis valaszokat koszonom.
2014. aug. 1. 12:36
 13/49 anonim ***** válasza:
73%

Mélységesen egyetértek sipparával.

Kétgyerekes, kétkutyás anya

2014. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok!
2014. aug. 1. 13:57
 15/49 sippara ***** válasza:
44%
Hát ha egy anyától normális, morálisan elfogadható viselkedés az, amit csinálsz akkor IGEN, beteg vagyok, nagyon-nagyon örülök ennek és remélem, a gyerekeim is pont ilyen betegek lesznek.
2014. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Te nagyon h.lye,szerinted miert irtam ki a kerdest? Mert egy erzeketken barom vagyok? Azt sem ertem min vagy felhaborodva. Megoldasert jottem,kutatok,agyalok,te meg itt hepciaskodsz es sertegetsz. Kikerem magamnak. Miota elek,vannak allataim,urambocsa,hogy miota gyerekek vannsk,csak egy macska van,most lett egy kutya es igen,segitseg kell,kertem is. Nem tudom olvastad e hogy megmentettem,mert bsbezias volt,lazas,alig elt. Es en vagyok erzeketlen? Szegyelld magad.
2014. aug. 1. 14:19
 17/49 sippara ***** válasza:
78%
Jó, akkor csak életveszélyes szinten buta vagy, nekem mindegy. Tudod a kutyád vemhes két hónapja, ezalatt kellett volna ivartalaníttatni, vagy felkészülni az ellésre, utóbbi esetben legalább egy UHt csináltatni, elletőládát készíteni, a kutyát behozni a lakásba. Ivartalanítani még mindig lehet, UHzni is lehet még, lakásba bevinni is lehet még, milyen segítséget vársz? Valaki menjen oda és csinálja meg helyetted? De hát nem írtál címet se... tényleg nem értem.
2014. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Ne sertegess!!!

A kerdesem fentebb lathato. Lakasba nem hozom be, es ezert nem vagyok erzeketlen sem. Csinaltam neki helyet,plusz egy ladat,de ot csak a godre erdekli.

2014. aug. 1. 14:38
 19/49 anonim ***** válasza:
77%

Te lehülyézel, tebetegezel mindenkit, törölteted a neked nem tetsző válaszokat, és még a válaszolóid sértegetnek?

Sötét vagy, mint az a gödör, amiből nem tudod szegény kutyát kihozni.

Nyilván ott érzi magát biztonságban, mert nem bízik benned. Erre nem gondoltál???

2014. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
87%
ivartalanítani még mindig lehet. és akkor egy életre meg van oldva ez a dolog.
2014. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!