Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves spániel kutyám aki benti kutya és van apukámnak egy kb 9 éves vizslája aki kinti kutya.. Nagyon nem szeretik egymást és egyszer majdnem végzetes lett a dolog, félek hogy megint megtörténik a veszekedés. Pár nap múlva megyek nyaralni a családommal 4 napot..félek, lehet el se megyek. A spániel hamar felhúzza magát és képes szembe állni egy nála 3szor nagyobb kutyával is. Segítsetek sürgős!
2014. aug. 1. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre kb 6évvel ezelőtt kellett volna gondolni. Amúgy, hogy akarod otthagyni őket? Az udvaron mind2 és valaki eteti őket? Nem lehet megkérni, hogy sétáltassa is aztán pedig elkülöníteni őket?
2014. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez az egész utálat csak most alakult ki.. és a nagymamám maradna itthon de ő már nem tud és nem is akar velük foglalkozni..megeteti őket de nem fogja őket szétválasztani..
2014. aug. 1. 16:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kell megoldani az elhelyezésüket, hogy fizikailag külön legyenek választva! (Vagy viszed magaddal nyaralni a kutyádat.)
2014. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy utálják egymást, olyan meg végképp nincs, hogy most alakult ki. Ennek bizony voltak jelei, csak ti ezt nem láttátok! Eleve már az is gázos, hogy az egyik kutya bent van, a másik meg kint, mert a vizsla kirekesztettnek érezheti magát. Ajánlom, hogy keressetek fel egy jó sulit, kiképzőt, vagy valamelyik kutyának keressetek új, megfelelő gazdit!
2014. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindkettő lehetetlen! Egy udvarunk van..
2014. aug. 1. 16:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem voltak jelei.. és nem is fogunk úgy gazdát keresni egyiknek sem.. kíváncsi lennék hogy te tudnál-e választani ilyen helyzetben-.-
2014. aug. 1. 16:34
 7/14 A kérdező kommentje:
*új
2014. aug. 1. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lehetséges megoldást felvázoltunk. Az is szeparációnak számít, ha egyikőjüket panzióba adod arra a 4 napra (ha már magaddal vinni nem tudod). Vagy mit szeretnél? Vállaljuk el mi, hogy vigyázunk a kutyáidra? Ja, egy megoldás kimaradt, de most pótolom: Nem mész nyaralni.
2014. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt mar leirtam hogy nem fogok menni... de azert kosz.. panzioba meg nem fogom adni mert a kutyam senkit nem szeret rajtam kivul.. ittbent meg nem hagyhatom 4napig.. azthiszem itthonmaradok vele.
2014. aug. 1. 17:05
 10/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Én eleve nem hagytam volna idáig elfajulni a helyzetet. Arról meg nem is beszélve, hogy nem teszek különbséget a kutyáim között, mindkettő kinti-benti kutya. Nem is értem, hogy miért pont a vizsla él kint... meg egyáltalán miért van az, hogy az egyik kint van, a másik bent. Gondolom a vizsla rohadt jól érezheti magát kint, míg a spanci bent lehet.. főleg úgy, hogy a vizsi az idősebb.


És igen, mi minden lehetséges megoldást leírtunk, arról nem tehetünk, hogy egyiket se vagy hajlandó elfogadni.

2014. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!