Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyánknak?...

Mi baja lehet a kutyánknak? Hangosan sirdogál, felsikit és bágyadt?

Figyelt kérdés

Egy hangos sikitással kezdődött az egész, legalábbis akkor kezdtünk felfigyelni arra hogy bágyadt a kutya. Ő bent van, ki-be jár a kertbe, lakásba, szóval könnyű volt megfigyelni, szem előtt van, csak addig a nagy meleg miatt nem gondoltunk rosszra, mert ilyenkor csak a szobában hűsöl. Levittük állatorvoshoz, a bágyadtság és a sirdogálás miatt, és ő vett vizeletet tőle, mondta hogy lát benne kevés vért, és hőemelkedése is volt. ami babéziára utalhat, és mivel hétfőn lesz meg az eredmény, addig a kutya el is pusztulhat, ezért a biztonság kedvéért beadta neki azt a babézia elleni szert injekció formájában. Hétfőn meglesz a véreredmény, és kiderül, csak türelmetlen vagyok, hogy mik okozhatnak még hasonló tünetet? Olyan mintha hirtelen fellépő fájdalma lett volna, azért sikitott. Hasonló esetet tapasztalt valaki a kutyájával? Mi lehet még ez, ha esetleg nem babézia? Mert a babéziánál fáradtság van, de sikitás, sirdogálás nincs.


Annyira sajnáltam szegényt, feküdt az ágyban, és csak sirdogált magában. Egyébként egy nagyon jól nevelt, jámbor amstaff, 7 éves. 1 kennelköhögésen kivül semmi baja nem volt.



2014. aug. 3. 00:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez jó hír! Nem lehet, unalmában sírdogált akkor? A miénk szokott így viselkedni. Mindenesetre ha lesz még fájdalomra utaló tünete - és nem unalmából vinnyog - én megnézetném a hasát ultrahanggal, hátha ott lehet a fájdalom forrása.
2014. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!