Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon melyik kutyasuliba...

Miskolcon melyik kutyasuliba érdemes menni? Miért?

Figyelt kérdés
A válaszokat lehetőleg indokoljátok meg.
2010. jan. 11. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki ezt szereti ki azt! Mindegyik suli alkalmas a kutyád képeztetésére.


Mindnek vannak támogatói és ellenlábasai, de ha rám hallgatsz, elmégy és megnézed mindet aztán a saját tapasztalat és a benyomások alapján döntesz!


Változóak a helyszínek az árak és az időbeosztás, de alapvetően arra a mire szeretnéd mind alkalmas!!!!

2010. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Lucky Dogba járok, a Metro mellett. Szakmailag jó, de nekem olyan fura.. Van ott egy klikk, a kiképző, kiképzősegédek jól elszórakoznak egymással, a gazdik alig kommunikálnak, eljárunk, de mivel a hangulat érdekes, másikat akarok keresni. Hallottam, hogy szirma felé van valahol egy, azt dicsérik...

Ami pedig fent van a majális parknál, hátul, az elég fapados...

2010. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

voltál már ott? mert szerintem kicsivel sem fapadosabb mint bármelyik másik. Ott is oktatnak, egy szépen körbekerített befüvesített pályán, egy szakmailag abszolút jól felkészült kiképzővel.


Ez miért fapados?

2010. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!