Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz-nak nincsenek bőrbeteg...

A mopsz-nak nincsenek bőrbetegségei?

Figyelt kérdés

A "turcsi-orránál" picit gyűrött a bőr. [link]


Meg a homlokánál. Itt nem lesznek bőrbetegségei? Vagy ez attól függ honnan vesszük? Köszi a válaszokat!



2014. aug. 4. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvastam egyszer egy posztot facebookon egy mopsziról, aki egy szemét szaporítótól jött. Szegénynek konkrétan pikkelyesedett, sebes volt a bőre. Megmenteni egy vagyonba kerül, nem tudom már belinkelni mert nem emlékszem hol volt, de nagyon szomorú volt látni szegénykét.
2014. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak, de erre kíváncsi vagyok. Mert ha műtéteket kell rajta végezni a gyűrött kis bőre miatt az annyira nem jó, főleg azért mert neki is rossz lenne, nekem is (Látni ahogy szenved), meg elég drága mulatság lenne.


Köszi a válaszokat. Ui.: [link]


A harmadik a legcukibb! ;)

2014. aug. 4. 14:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg szomorú milyen emberek vannak! :(
2014. aug. 4. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A ráncaikat tisztítani kell (vattakoronggal, fülpucival, esetleg bórvízzel), mert ha bekoszosodik, akkor persze megtelepedhetnek benne bacik. De nekünk volt mopszunk, soha az életben semmi gond nem volt vele. Ha jó tenyészetből származó stramm kutyát veszel, jó eséllyel megúszod nem csak a hipergyenge immunrendszerből fakadó problémákat, hanem a különféle allergiákat is, amik mopszoknál és egyéb társasági kutyáknál sajna elég gyakoriak.
2014. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. aug. 4. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég gyakran előfordul náluk bőrbetegség, de nem ez a legnagyobb problémájuk.
2014. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!