Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen pozitív hatásokkal van...

Milyen pozitív hatásokkal van az emberre kutya?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm.

#sajt #fogkrém #kecske #szúnyogháló #Elkelkáposztástalanítottátok
2014. aug. 4. 21:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a kutyáktól boldogabbag , felszabadultabbak boldogabbak leszünk?
2014. aug. 4. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Hú, micsoda kérdés... én el nem tudnám képzelni az életemet kutya nélkül, szóval sorolhatnám reggelig. Boldog és teljes az életem, hogy családtagunk egy kutya is.
2014. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.leirni.utáltam a kutyákat, most ha nem lenne meőrülnék
2014. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem speciel megnyugtat ha mellettem van, sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb és toleránsabb lettem mellettük.
2014. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Toleránsabb lesz az ember. Ahogy előttem szóló is mondta. És rendszerességre is nevel, törődésre, odafigyelésre. És sose vagy egyedül. És ha nem volt még állatod, megnyit egy egész új világot.

Igazából nem vagyok az az úgynevezett "kutyafan", de sokkal jobban érzem magam, hogy vannak kutyáim. És biztonságérzetnek se utolsó. Csak jó hatásai vannak a kutyának.

2014. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2014. aug. 5. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kutyám is van meg cicám is,de csak a cicámmal élhetek,mert albérletben csak azt lehet. de nagyon jó vele.boldogabb vagyok,és alig várom h jöjjön gondoskodhassak róla,etethessem,itathassam,egyszóval felelősséget tanulsz,azzal,h van egy olyan előlényed aki rád van utalva.és megszeretiktek egymást nagyon.persze a kutyák sokkal hüségesebbek,mint a cicák,amik kényesek,a nincs kedvük nem simogathatod őket.a kutyának sztem sokkal nagyobb a szeretet igénye.
2014. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. aug. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!