Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új szerelmemről? KÉP!

Figyelt kérdés

"kutya kutyánszky" hivatalos neve: Szivarsodró Eszelős

4-éve vártam rá, és egy hete itt lakik nálam..

a kis "Szivar bogyó" Brüsszeli Griffon..


[link]



[link]



[link]



[link]



2014. aug. 4. 22:47
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Ahoj! :) Jó reggelit, sokan írtatok, és nem haragszom senkire akinek nem tetszik, aki kulturáltan meg indokolta, és minden jót kívánt...

Mindenkinek más az esete, pl az a német spicc, közép spicc aranyos, olyat is nézegettem, de a pomerániai törpe spiccet,az az én méretem, :) egyszerűen megfizethetetlen...

De amúgy megértettem valamit a kommentekből, és ezt sose értettem, még soha az életben nem láttam, hogy valakinek ilyen kis griffonkája lenne, aki kutyát sétáltatott, de máshol sem az országban...

Hála a jó égnek, hogy nem tetszik senkinek, így csak nekem van, és a szivar bogyó is csak egyedül az enyém...

Hány éves vagyok?

Ha a kutyusról van szó akkor 5. ;-)

2014. aug. 5. 06:46
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez a tekintet normális és nem szaporítótól van a kutya.Amúgy a fajta maga aranyos.Itt a környėkünkön is lakik egy,szerencsėre kutyaként kezelik így boldog élete van.
2014. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
78%

Szépségversenyre ne menjetek MÉG :)))) De megzabálom. Nem csúnya olyan kis nem is tudom, nagyon cuki :))

Amúgy miért kell lepontozni aki azt írta h neki nem tetszik? Véleményt kérdeztél, nem mindenkinek tetszik a te kutyád, de ők is leírták, hogy mit gondolnak róla.

2014. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

34-az egy vicces kép róla.. :))

A legjobb kennelből való...


Örülök, hogy tetszik, 35-de azt pontoztam le aki minden szemétnek elhordta, nem tetszhet mindenkinek az világos, de egy nem tetszik,de azért legyetek boldogok pont elég, annak még zöld pacsit is adtam, de aki mocskolódik azt lepontoztam, én se ócsárolom ami neki kedves...

Negatív kritika, és aljas beszólás között van különbség...

2014. aug. 5. 08:02
 35/48 anonim ***** válasza:
77%

Összeveszni nem fogunk a kutyin, de ez a kép iszonyat aranyos róla! [link]

Sok boldogságot vele!

2014. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!


:))

2014. aug. 5. 08:42
 37/48 A kérdező kommentje:

Még volt egy kép...


[link]

2014. aug. 5. 08:56
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Hátttőőő szerintem pont úgy néz ki, mint nagyjából bármelyik hasonló méretű keverék, de legalább valószínűleg nem fogják ellopni :)

Sok boldogságot vele, csak ne feledd, hogy akármilyen pici meg cuki meg minden attól még kutya, akivel kutyaként kell bánni és nem gügyögni neki, hanem tanítani, mozgatni.

2014. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
60%

Annál a képnél, amikor néz felfelé, komolyan megijedtem!

Mekkora szemek, atyaég!

Aranyos, mint minden kölyökállat, nekem az a göndör szőr tetszik benne. :)

Sok boldogságot a kutyushoz, remélem, még minimum 15 évig a szerelmed lesz! :)

2014. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, más a szép. Nekem nem tetszik, az életben nem adnék pénzt egy ilyen kutyáért, de ha neked ez volt az álmod, hát akkor örülj neki, hogy van :)
2014. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!