Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjek egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldjek egy felnőtt férfi felé egyértelmű jelet a szerelmemről, hogy leessen már neki?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk nagyon sokat, néha összefutunk.. de semmi egyéb. Úgy néz rám néha, hogy elolvadok a pillantásától, de valahogy mégsem történik köztünk semmi. Én párkapcsolatra gondoltam. Nagyon megszerettem őt, ahogy megismertem és szeretném, ha egyértelműbb lenne számára, hogy nagyon kedvelem és eltudom páromként képzelni.

Hamarosan találkozunk, kettesben leszünk. Már úgy értve, egy autóval megyünk valahová. Milyen utalást tegyek, amit megért, de még kedves gesztus egy nőtől?


A barátaim szerint nekem kellene lépnem, mert a férfi félős.


2011. nov. 2. 14:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ne írjatok szexel kapcsolatos hülyeségeket, kérlek szépen!


Komolyan kérdezem!

2011. nov. 2. 15:02
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
igen,léjál mer én se fognám a jeleket,semmilyen jelet se fognék,mond meg neki,ha visszautasít mennyivel jobb mintha nem tudod hogy tetszel-e neki
2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*lépjél
2011. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egy érintés... persze pillantással együtt
2011. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na jó, de nem simogathatom meg csak úgy a kezét!


Adjak át úgy valamit, hogy közel legyen a kezem, ha van mersze, megérint? Vagy mit gondoltok? Hogyan kivitelezzem?

2011. nov. 2. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én igenis, a csak úgy simogatásra gondolok! hány éves vagy? mert ez a legédesebb mód, sztem/tapasztalat/ ha nm rögtön kap le, de látnod kell rajta h mi van... és legalább eléred h ettől kezdve gondoljon rád, és lépni fog
2011. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
23 L-30 F
2011. nov. 2. 15:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt pl 100%-ra bizonyította, hogy féltékeny.
2011. nov. 2. 15:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt pl; 100 %-ra tudom, mert kimutatta, hogy féltékeny egy másik férfira, aki csak barátkozik velem.
2011. nov. 2. 15:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg verbálisan kellene jelezni."Úgy érzem vonzódom hozzád"

Én ezt így benyögném a legváratlanabb pillanatban!

2011. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!