Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem vagyok fantáziátlan, csak...

Nem vagyok fantáziátlan, csak nem tudok találó, kislányos, de ugyanakkor vagány nevet adni a szuka törpe uszkárunknak, aki október végén születik. Milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen angol nevet adnék neki és elcsépeltet sem. Valami viccesre gondoltam. Erre szeretnék pár ötletet, javaslatot kérni.

Valamint milyen a természetük, mennyire jönnek ki a macskákkal, egyéb tapasztalatok?


2014. aug. 5. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Tara ugrott be.
2014. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találó nevet a kutya ismerete nélkül nehéz adni. Majd ha nálad lesz pár napot, találsz valami jót, ami passzol is hozzá.
2014. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tia, Tiana esetleg?
2014. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Chili
2014. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legfeljebb két szótagosban érdemes gondolkozni, ahogy te is mondtad, valami jó pattogóst, eredetit


Részemről ezek ugranak be:


Csini, Szamba, Gida, Írisz, Csacska, Ánizs, Menta, Bizsu, Lutri, Tipli, Cinkos, Hetyke, Kacér, Cifra, Bodza, Zápor, Tüzes, Zacc, Ménkű, Rába, Kökény, Majré, Mese, Fahéj, Rumli, Rege, Málna, Parázs, Pisze


Ami a macskát illeti, ha kiskorától szoktatod hozzá a kutyus, a kergetését pedig következetesen tiltod, jóban lesznek, ha a cica is úgy akarja :)

(Ha a macska felnőtt és ő nem akar barátkozni, akkor csak ellesznek egymás mellett)

2014. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet elcsépelt meg uncsi de nekem a Molly jutott eszembe.
2014. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!