Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a német juhász...

Miért ilyen a német juhász tenyésztői közösség?

Figyelt kérdés
Akárkinél érdeklődök, fúj a másikra, koholt dolgokkal próbálja a saját malmára hajtani a vizet. Lekezelőek, mintha ők tennének nekem szívességet azzal, hogy vehetek tőlük egy kutyust. A fejem már 100 felé áll, mert mindenkitől mást hallok, mindenki mást mond. Van még egyáltalán hiteles tenyésztő, akiben meg lehet bízni?
2014. aug. 5. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden fajtánál ugyanez megy.
2014. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég szomorú...
2014. aug. 5. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden tenyésztő a maga malmára hajtja a vizet,azt akarják,hogy tőlük vegyél kutyát.
2014. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azzal nem is lenne gond. De az nekem nagyon nem szimpatikus, hogy teljesen hülyének néznek engem, mint leendő vevőjüket és kitalált dolgokkal próbálják bemocskolni a többi tenyésztőt csak azért, hogy ők tűnjenek a legjobbnak.
2014. aug. 5. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen üzlet, ha bármelyik gazdasági élet szereplőjét megnézed, az összes fúj egymásra, képes bármit hazudni a másikról, csak azért, hogy tőle vásárolj, ezen nem kell kiakadni, a te kezedben van a választás, hogy ki a szimpatikusabb
2014. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a legtöbbnek valóban van vaj a fejecskéjén. Főleg a nagy , neves tenyésztőkén.
2014. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!