Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megcsípte pár perce a kutyám...

SzMeli kérdése:

Megcsípte pár perce a kutyám egy méhe. Nagyon zavart szegényt, behúzott farokkal, csak mászkál. Mit tudok segíteni? Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

#kutya- (csípés)
2014. aug. 6. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Kend be ecetes vattával. ha bármi más változást is látsz. vidd orvoshoz. Pl ha a csípés helye nagyobb lesz!
2014. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azért jobban figyelném a kutyát, mert ők is lehetnek allergiásak a méhcsípésre. Ha levert, zavarodott, akkor erős a gyanú. Nézz bele a szájába, és ha dagadt a torka, akkor AZONNAL orvoshoz kell vinni.
2014. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd át, engem és kutyámat egyszer egy méhkasnyi méhe támadt meg ( a kutya pont bele ugrott) és vagy 25-öt szedtem ki belőle. Nézd meg nem-e marad a bundájába és kend be ecetes vattával ( apum mindig pálinkás vattával törölte meg)
2014. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak allergiás reakciójas volt egyszer a kajára...nyugtalan volt, vakarászta, nyalogatt magát, megduzzadt a füle, stb. Figyeltem, és láttam, hogy valami nem jó neki és másnap elvittem az orvoshoz. Az segített. Ne hagyd kínlódni szegény, figyeld ma este és amint lehet, holnap vidd el orvoshoz, ha a nyugtalanság még fennáll! Persz, ha megsuzzad a nyelve, pofája, akkor azonnal!
2014. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adjál neki Calcium-ot. (az állatorvosunk ezt javasolta amikor a miénket megcsípte a méh)
2014. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Megint tanultam valamit!! :-)
2014. aug. 6. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Mi az a méhe? Most komolyan, ketten is irtatok...milyen szo ez???
2014. aug. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az kérlekszépen felvidéki méh. Előbb légy tanult majd utána okoskodj :)
2014. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a pontatlan fogalmazásért, abban a pillanatban nem a nyelvtan érdekelt, hanem a kutyám állapota! Sajna doki látogatás lesz belőle :-(
2014. aug. 7. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!