Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelenthez ez?

Mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés
Minden hétfőn apukám ad a kutyámnak vacsorát én 6ra érek haza a munkából amire már a vacsorája a táljába van DE NEM ESZIK BELŐLE.. Mikor hazaérek és ott állok mellette megeszi. Mitől lehet ez? Csak hétfőn csinálja ezt! Viszont egyre kevesebbet tudok vele foglalkozom mert dolgozom fáradtan érek haza és kevés időm van rá lehetséges hogy ez miatt vár meg mindig a vacsorával? Ha ott állok mellette úgy eszik majdnem megfullad :D

2014. aug. 6. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kutyák akik csak akkor hajlandóak enni ha a gazdájuk is ott van. Ez annyiból jó hogy idegentől nem fogad így el semmit sem, a mérgezés nem sikerülne aki akarná. Nekem is volt egy német juhászkutyám régebben, ő is ilyen volt. Egyszer megszökött és egy idős néni vette pártfogásába. Egy hét után találtam meg, de a néni panaszkodott hogy a kutya a hét alatt nem evett meg semmit sem, kicsit le is fogyott. Itthon szegényt alig győztem vissza hizlalni annyira kiéhezett.
2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ő annyit eszik és elfogad mástól is kaját persze igy azoktól akikkel nap mint nap vagyok vagy ismer :) lehet idegentől nem fogadná el nem próbáltam még
2014. aug. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!