Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ez a kutya már túl...

Úristen! Ez a kutya már túl édes! Milyen fajta?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy ilyen kutya? Nagyon tetszik! Nektek mi a véleményetek róla?


[link]


[link]



2014. aug. 6. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hasonlítsd össze a mostani palotakutyákkal... ég és föld, de mindjárt megosztok egy videó veletek, hogy mennyi fajtát tettek tönkre a tenyésztők, és hogy mennyi egészségügyi problémákat idéztek ezzel elő. Angol a videó, igényel egy kis nyelvtudást, de ha nagyon érdekel, akkor lefordítjátok a kedvenc fajtátokat.

2014. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Azért nem kell a tenyésztőket szapulni. Nem a tenyésztő hibája, hogy olyan kutyát kell tenyésztenie amit a FAJTA ORSZÁGÁBAN állítanak elő. HA AZ A STANDARD akkor azt kell KÖVETNIE. De nyugodtan támogassa a szaporítókat mit bánom én ha valaki ennyire hüle.
2014. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fajta országában tették tönkre. Átkerült Angliába és Amerikába is, ott kezdtek bele a tenyésztésébe és csináltak belőle azt, ami most...

Az már más kérdés, hogy mennyire tettek jót vele. De ha végig nézed a videót, szerintem rengeteg fajtát elbasztak...

Soha nem vennék törzskönyves pekingit. Nem azért, mert sajnálom rá a pénzt, vagy mert tenyésztő ellenes vagyok. Nem... csak egyszerűen nem tetszik, nekem nem az a palotakutya.

2014. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem se kellene a pekingi, nagytestű ritka fajta párti vagyok amit még nem rontottak el.
2014. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 ez azért így nem teljesen igaz. Mivel magyarázod, hogy pl Amerikában teljesen máshogy néznek ki a dobik, mint Európában, pedig a standard ugyanaz... Igaz ez még sok másik fajtára is. Nézzétek meg pl a staffbullt, mai napig pontosan ugyanúgy néznek ki, mint amikor papírra vetették a standardet.
2014. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert a standardot változtassák és azért. A standard-hoz közel álló kutyák pedig nyernek és azoknak lesznek kölykeik és már arra fognak hasonlítani ...
2014. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!