Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem sértő egy kicsit ha ilyet...

Nem sértő egy kicsit ha ilyet kérdez az állatorvos?

Figyelt kérdés

4 hónapos amstaff kutyám van, eddig 3x járt a dokinál, először boldogan ment, s fedezte fel a helyet.

Másodszor már kicsit noszogatni kellett,hogy bejöjjön a kapun, míg végül a harmadik alkalommal már csak ölben tudtam bevinni.

Morgott és oda-oda kapott a dokinak, meg kikerekedett szemekkel figyelte minden mozdulatát, a doki pedig félt tőle, már odanézett a kutya és 3 métert ugrott, míg végül megkérdezte,hogy verem e ezt a kutyát,hogy ennyire fél már attól is ha felé nyúl?

És tök komolyan kérdezte, először az jutott eszembe,hogy *nyádat verik, de végül egy nemleges választ adtam.

Őszintén,hogy lehet ilyet kérdezni?Tőle fél a kutya és nem véletlen...


2014. aug. 7. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Kettő amstaffom van, a dokinál úgy viselkednek, mint az emberkék az SZTK-ban: ülnek a seggükön, nézelődnek, sóhajtoznak, hogy mikor megyünk már haza.

Aztán nyílik az ajtó, kijön a doki, és a két kutya úgy rázza a farkát, hogy az egész testük hullámzik. A dokink nagyon nyugodt, rendes ember, olyan mint a kőszikla. Imádják a kutyák, mindig kapnak oltás után kis rágcsit. :)

Ha az én kutyám morogna, kapkodna emberre, nem nézném el, az is biztos. Ha állatorvos, ha maga az atyaúristen.

Az enyéimet még fogdosni sem kell vizsgálat közben, annyira bíznak a dokiban.

Egyébként nem volt sértő szerintem. Ha ennyire fosik az orvostól, annak valami mélyebb oka van, mint hogy szúrkálják.

2014. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 alice_L ***** válasza:
83%

Aa allatorvos lassan baratnové avanzsalt, és praxisaban az egyetlen kliens vagyok aki jutalomfalattal jar hozza.

Nincs mas valasztasom, a kutyam erosebb nalam. Ettol fuggetlenul, szerintem egy kiegyensulyozott kutya ne kapkodjon oda senkire.

2014. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Két 50 kg kutyám van és mindegyik tűri az injekciót. Egyik sem csinál ilyet. Még azt is tűrte a domináns kanom, hogy a lábát varrják össze altatás nélkül... Vígan megy be az állatorvoshoz soha nem kell vonszolni. Nevelés és szoktatás kérdése.
2014. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Általában ilyenkor a gazda sajnálja a kutyát/stresszel, és ezt veszi át a kutya. Nem a szurkálás miatt haragszik, mert az egy kutyának semmiség. Csak a legtöbben rosszul szocializálják. Az pedig nem normális, hogy egy ekkora kutya odakap... ott problémák vannak.
2014. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a kicsi imád orvosdába járni, valószínűleg azért, mert viszonylag sokat megyünk. A rendelőben is mindig örülnek nekünk, főleg mert a félős kutyákban is oldja a stresszt.

A dokinénink szerint nem jár oda még egy ilyen kutya, aki ennyire örülne, hogy menni kell, meg aki ennyire játéknak venné az egészet.

Amúgy a jutifalat meg a gazdi nyugalma sokat dob a helyzeten!

2014. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De sértő, ugyanakkor, az sem normális, hogy egy kutya ennyitől így kiborul ráadásul ilyen fiatalon. Azért egy egészséges idegrendszerű kutyának ennyit ki kéne bírni.
2014. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!