Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 eves gyerek mellet, lehetség...

1 eves gyerek mellet, lehetséges kölyök kutyust nevelni, mármint az esetleges idô hianyra gondolok, amit a gyerekkel töltok. Idő lenne a kutyára. Gondolom akinek gyermeke van érti a kérdést. Aki volt oct hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 03:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, többet nem lesz annyi időd mint most,sokszor kevesebb is jó.
2014. aug. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két gyermekem van és két kutyám. Egyik gyerek 4 éves a másik 18 honapos.

egy vizsla 10 éves és egy 4 honapos labador. Vna idöm göndozni és sétáltatni a kutyákat, megvan a napi játék tanulás isgyermekeim szeretik tanitják a kutyát (pórázon vezetés, etetés

plusz emelett van egy férjem :)

és emelett tanfolyamra járok

2014. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor jo koszonom szépen akkor jo nekem is kb ilyen a helyzetem ,van egy 3 eves kutyam ,egy kisfiam.es férjem. akkor köszönöm szépen a választ igy nyugodtabban el hozzon.
2014. aug. 8. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutyán is múlik,de az biztos,hogy ennyi idős gyerek mellé nem javasolt kutya beszerzése.Nem tudsz mindig ott lenni,ez a kutyára és a gyerekre is veszélyes lehet.Egy csivava vagy máltai csontja egy rossz odanyúlástól már törhet,illetve a gyereket sem lehet egy percre sem a kutyával hagyni.Szóval extra idő és felelősség,mondom ezt három gyerek egy képzett kutya és ideiglenesek mellett.
2014. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sippara ***** válasza:
Hacsak nem vagy legalább az egyikben vérprofi, akkor vagy a gyerek, vagy a kutya legyen minimum 3 éves, mire a másik megérkezik.
2014. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen en is ezen gondolkoztam.termeszetesen fel tudok nevelni kutyat mondjuk a kutyákhoz jobban ertek mar mert nem egy volt,csak első babám igy nem gazán tudom hogy osszam be. de valakinek sikerült .mondjuk a gyerekhez szoktatás az nagyon menne igy a kutyust es a babákt is tudnam tanítani egyszerre hogy hogy banjanak egymással ez az első .természetesen kutyával sose hagyom a gyermekem.hat igen sok feladat lenne.de a második hozzászóló ha megbirja ennyi dolog mellet csinalni en szerintem nekem is menne nekem mondjuk más dolgom nincs csak egesz nap a kisfiamm al vagyok itthon fozok es takarítók meg sétálgatok a babammal .
2014. aug. 9. 01:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy négy éves és egy két éves gyerekünk és egy 7 hónapos labrador-golden mix kutyánk, szerencsére a kutya nagyon nyugis és rajong a gyerekekért, de azt hiszem korábban nem mertem volna bevállalni, főleg kiskutyát nem.

A második válaszoló roppant ügyes, hogy így megy minden.

2014. aug. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!