Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges befejezni az...

Lehetséges befejezni az egyetemet egy baba mellett? A karrierépítést, munkakeresést mennyiben befolyásolja a gyerek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn vagy egyéni tanrenddel igen. karrier már neccesebb főleg, hogy gyerekes munkatapasztalat nélküli ember az utolsó akit felvesznek ha sokan vannak.
2014. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Az egyetemet be tudod fejezni, ha van olyan családtagod, aki segít a baba körül, amíg te az egyetemen vagy. Az otthoni tanulás pedig nem gond. Én is csináltam, időbeosztás kérdése az egész. Pici gyerekkel viszont nehéz, sőt szinte lehetetlen állást találni. Persze azért ne add fel, ha kitartóan keresel, előbb-utóbb csak összejön valami. Ha olyan szakon tanulsz, amivel otthon is lehet dolgozni, próbáld meg önállósítani magad (vállalkozói, bt). Ha számlás vagy, könnyebben kapsz megbízást és gyakorlatot is szerzel.
2014. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én most csinálom :) jól megy, jövőre végzek. :) Nem első sulim, nem tudom, milyen lesz a munkakeresés utána. De eddig is mindig találtam munkát, hiszem, hogy eztán is fogok :) Mindent meg lehet oldani, csak szervezés kérdése! :)
2014. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
a munkavállalás a neházkes, sok cég van ahol kizáró ok a kisgyerek. erre rá is kérdeznek és el is küldenek ha kiderül hogy van gyerek.
2014. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Attól is függ ,hogy mit tanulsz. Egy orvosit vagy jogit megcsinálni gyerek mellett sokkal nehezebb , mint egy tanítóképzőt. Persze láttam már olyat aki megcsinálta.
2014. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ivilicious ***** válasza:
81%

Én levelezőn csinálok élelmiszermérnökit a corvinuson, szeptember27re vagyok kiírva.

Munkám van, otthonról tovább csinálom, ugyanannyi fizuért.

ja,és 21 vagyok - pár hónapja:)

2014. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!