Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen modszerrel szoktak...

Milyen modszerrel szoktak megolni a kutyakat? Az enyem elhunyt.

Figyelt kérdés
Semmi latszata nem volt mergezesnek, hirtelen elhunyt.tudom h teljesen egeszseges volt.es az anyosomra gyanakszom.5 kg volt.
2014. aug. 8. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés olyan anyag van,amivel ha megetetik a kutyát,nincs semmilyen tünete.Laikus nem is ismerheti ezeket és az internet sem ontja a tippeket.Simán magától is elpusztulhatott,ha tudni szeretnéd,kérj boncolást az állatorvostól.
2014. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehetseges nyugtatotablettat adott neki?csak erre tudok gondolni.reggel minden rendben volt, vidam volt a kutyus, aztan megjelent az anyos, en lefutottam vasarolni,o otthon matadt a kutyaval. kb fel ora.mire hazajottem mar eszleltem h nem ugral ram oromeben. Elkezdtem fozni es akkor talaltam ra amikor szerettem volna neki adni egy kis parizsit.kb fel ora mulva telt el azota h hazajottem.akkor mar az anyos is lelepett.
2014. aug. 8. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hazajöttél és még élt,nincs az a házi mėreg,ami tünetmentesen ölne.A nyugtató túladagolva hányással,remegéssel,idegrendszeri tünetekkel jár,minimum komoly beteg hatást keltett volna a kutya.De egy vérvizsgálat plusz boncolás hamar kideríti.Ha a mama nem egészségügyis,nincs inzulinozva,nagyon nem jut legálisan tünetmentesen ölő méreghez.
2014. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős volt?
2014. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Masfel eves volt.mar eltemettuk.

hat a mamarol annyit tudok h egy csomo komoly nyugtatoja van.

en biztos vagyok benne h o tett vele valamit, mert utanna es elotte is voltak hasonlo bekopesei.

meg ha nem is tudom meg mit tett az en kicsimmel legalabb remelem h fajdalommentes volt.

a kutyus egeszseges volt, 2-3 honapja volt kivizsgaltatva.rontgen, vervizsgalat, szeklet ellenorzes.

2014. aug. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!