Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ha ott vagyok nem...

A kutyám ha ott vagyok nem fogad el idegenektől kaját, de ha nem vagyok ott elfogad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám megtanítani neki azt ha nem vagyok ott ne fogadjon el? Fontos lenne mert a falunkban már 4 kutyát mérgeztek meg!
2014. aug. 8. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Távolról tudod figyelmeztetni dobópalackkal vagy elektromos nyakörvvel
2014. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon csúnya dolog, még én sem mertem kipróbálni, de lassan meg kell tennünk. Chillicsepp, kis tubusban lehet venni, bivalyerős. Egy cseppet raktam a húslevesembe és már nem bírtam megenni, a fiúknak is pont elég az 1 csepp.

Valami olyan kajára cseppents, amit szeret, és kérj meg ismerősöket hogy távollétedben adják oda neki. Idegeneket megkérhetsz hogy dobják be a kerítésen.

Mondom, a módszer még nincs kipróbálva, mert kölyökkutyám van, nem akarom hogy baja essen tőle (még gyenge a gyomra), de lassan ha nagyobb lesz, elkezdhetjük. Nem kockáztatom meg hogy megmérgezik, nagyon szeretem őt.

2014. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer voltunk egy étteremben, ahol volt nagyon erős csili. A kutya még azt is felnyalta, ami a földre cseppent... A kutyák között is van olyan, amelyik oda van a csípősért
2014. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!