Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tart az idegenektől?...

A kutyám tart az idegenektől? Lent!

Figyelt kérdés
Van egy havanese jellegű kutyusom(1 èves). Az a gond,hogy sokan odamennek hozzá,h milyen cuki,meg pici,ès had simogassák meg. Ès az a gond,hogy elfut..egyszer megfogtuk,h had simogassák meg,ès odakapott a kezekhez. Többször nem csináltuk ezt. Akit ismer,annál egyből hanyatt vágódik,meg ahhoz az emberhez is odamegy,akivel párszor már találkozott,csak a teljesen idegen emberektöl tart..tudtok esetleg valami megoldást,hogy hogyan tudnánk kicsit orvosolni ezt? Előre is köszi mindenkinek a segítsèget! :)

2014. júl. 26. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vidd el kutyaiskolába és ott majd segítenek neked tanítani és ott majd meg szokja az embereket és az többi kutyát
2014. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már járunk kutyasuliba fèl ève. Ott hozzákèpest " óriási"kutyák vannak,ezèrt elèggè fèl mèg tőlük..ott az emberektöl nem tart,mert már mindenkit ismer.
2014. júl. 26. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudok mást ajánlani :D
2014. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azèrt köszönöm :)) esetleg más ötlet? :/
2014. júl. 26. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
csórikám nem jól lett szocializálva. mért kell félteni a nagykutyáktól? vidd nyugodtan kutyák és emberek közé, és ne óvd agyon a szerencsétlent, hagy éljen úgy mint egy kutya.
2014. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,neked üzenem drágaságom,hogy egyáltalán nem fèltem semmitől.Egyszer nem húztam el nagykutyától,ő futott el farkát behúzva. Nagykutyák között van a suliban. Embereknèl nem h elhúztam,inkább odahívtam. Úgylátszik valakinek feszült napja volt..ha nem tudsz normális ember módjára írni,inkább tartsd magadban. Mivel egyszer nem kaptam fel,mint ahogy szokták a kistestű kutyákat,már fèl èves kora óta suliba járunk,ezèrt nem èrtem hogy mièrt csinálja ezt. Esetleg ha van valakinek NORMÁLIS tippje,azt szívesen fogadom! :)
2014. júl. 26. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Újra kell kezdeni a dolgokat. Hajlamosak a kistestűek félelem miatt így viselkedni és gyakoriak hogy odakapnak kezekhez. Mondjuk azt kell tenni hogy nem megengedni hogy idegen megsimogassa, mi haszna van? nekem pitbull keverékem van, izom kutya az meg mindenkivel haverkodna, tőle szegénytől az emberek szaladgálnak elfelé, a kutya meg nem érti. Továbbra is hordd nagy kutyák közé, bár kezdésnek egy nyugodtabb kutyával kéne játszania, vagy lennie hogy nyugodjon, mert némelyik nagy kutya hajlamos kicsit durván játszani, amit ugye a hasonló méretűek nem bánják, de már egy pici kutyát megrémíthet. Az enyém mondjuk érdekes nagyokkal durváskodik, de kistestűekkel tud gyengéd is lenni, balhét soha nem kezdeményez, hányszor inalt el kis mérges ölebek elől. Ha meg valaki megsimogatná, megmondod hogy elnézést de nem, mert nem szereti a kutya az idegent, és kész
2014. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A simogatást az első alkalom után megtanultuk h nem engedi,azóta megmondjuk az idegeneknek hogy ne. Csak azt szeretnèm ha ez változna. Köszi a válaszod!!! :)
2014. júl. 26. 22:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Idegeneknek jutifalat a kézbe, valami nagyon csábító, nagyon finom, és csak kérd meg őket, hogy adják neki oda, de ne akarják simogatni. Ha nem fél, elveszi, akkor lehet őt szépen szóban dicsérni.
2014. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Köszi a válaszod!!! :)
2014. júl. 26. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!