Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy egy kutya...

Létezik olyan, hogy egy kutya nem szeret sétálni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, max ha valami rossz emléke van.. Az elején az enyém is félt, főleg ha sok kutya ugatott, volt, hogy fel kellett kapnom, mert nem akart továbbjönni.. De most meg már egyszerűen imád sétálni.:) De aztán lehet, hogy tényleg van amelyik nem szereti..
2014. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kövér, ha fáj lába, gerince , ha valami miatt a séta útvonalán számára zavaró tényezők fordulnak elő.
2014. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nem.
2014. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne. Ha fizikai vagy lelki problémái vannak, akkor a séta lehet számára egy kellemetlen élmény. De ezt ha lehet, érdemes megszűntetni, hiszen a séta egy remek dolog, csak ezt a kutya még, vagy aktuálisan nem tudja értékelni. Szóval létezik a dolog, de nem normális, és nem érdemes szó nélkül beletörődni.
2014. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 12 éves kutyámnál észlelem,hogy az utóbbi 1-1,5 évben már nem szívesen jön ha megyünk.Hidegebb időben élénkebb.De ilyen melegbe rá rakom a pórázt és húzom ki az ajtón mire jön.Van olyan nap amikor szívesebben jön.Van amikor nem.

Csak mivel panelban lakunk kötelező a napi 3 séta.

Vittem dokihoz,ő csak annyit mondott,hogy az öregséggel jár,hogy az öreg kutyák jobb szeretnek heverni időnként járkálni egy kicsit és annyi.


Alapjáraton ha nem beteg,nem öreg,nem fáj semmije,nincs rossz élménye.Akkor kéne,hogy szeressen sétálni.

2014. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 éves kutyára azért nem mondanám, hogy nem öreg. Az legalábbis biztos, hogy nem fiatal. Ilyen korban már jelen lehetnek olyan problémák, amiket még nem mutat a kutya, de amiktől csökken a mozgásigénye. Ez nem azt jelenti, hogy magát a sétát nem szereti, hanem hogy valami miatt már nem kellemes a számára. Idős kutyánál ez normális.


Egyébként Akumival értek egyet, minden kutyával meg lehet szerettetni a sétát, ha az ember odafigyel arra, hogy mit nem szeret benne a kutya és dolgozik a probléma megoldásán.

2014. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém se szereti, mivel kistestű és többször megtámadták a szabadon póráz nélkül vitt vad kutyák. Azóta retteg a többi kutyától, és csak gyors űrítésre visszük ki.
2014. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!