Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam bele a kutyám...

Hogy szoktassam bele a kutyám az új kosarába?

Figyelt kérdés
Amikor hozzám kerültek a kutyáim, szereztem egy fonott kosarat és szó nélkül belefeküdtek. Aztán nemrég volt egy baleset a kosár miatt és elmentem venni egy műanyag kosarat új párnával. Meg se közelítették. Betettem az egyiket kétszer és simogattam, majd kiment onnan, vissza nem feküdt. Gondoltam, idegen nekik az új hely, így mosás nélkül betettem a régi párnát, amin mindig feküdtek, de ez se vált be. Több ötletem nincs. Mi lehet a megoldás?

2014. aug. 11. 03:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg akkor becsalogatni őket, amikor hulla fáradtak. Szóval már csak annyira van erejük, hogy eldőljenek és aludjanak, tök mindegy, hogy hol. Mondjuk az esti séta után. Ha beültek dicsérd meg őket alaposan és adj nekik jutalomfalatot! Ha szerencséd van, akkor ott nyomja őket el az álom, és rájönnek, hogy kényelemes és jó az ágyuk.

De egyébként a kutyáknál ez szokás, hogy mindig a fekhely mellé fekszenek általában. Az enyém is csinálja, de mostmár legalább belemegy az ágyába. A másik megoldás, hogy vársz. Én is ezt tettem, és bejött. Pár nap vagy hét kérdése és ott fognak aludni. :) Valamint legyen a kosárban játék is.

2014. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!