Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket taníthatnék még a...

Miket taníthatnék még a kutyámnak?

Figyelt kérdés

7 éves de ugyanolyan tanulékony mint kiskorában :)

Már tud:ülni,feküdni,pacsi,fel(ez a piti megfelelője cs úgy furán hangzik szerintem)hempereg,visszahozza a dolgokat,kezembe adja őket,maradni,várni(kajára csak akkor ehet ha én azt mondom),felugrik dolgokra,agility nagyon alapjait(házilag eszkábált dolgokon),ha fegyvert formázok a kezemmel akkor eldől "meghal", jelenleg meg a fordul parancsot tanulja(fordul egyet maga körül),tud szépen kérni, szóval úgy nagyjából kicsit többet az alapnál.

Miket tudtok még ajánlani? És ha bonyolult el magyarázzátok hogy hogy tanítsam meg neki?

Meg még olyan kérdésem lenne, hogy hogy tudnám azt elérni hogy bármikor mondom ott helyben megcsinálja? Mert ha mondom neki és ő messzebb van kb 1 méternél vagy nem csinálja meg vagy odajön rögtön elém és úgy.

Válaszokat köszönöm :)


2014. aug. 11. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a 101 kutyatrükk című könyvet. Nekünk is meg van, nagyon jó. :)
2014. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm utánanézek, köszi a tanácsot :)
2014. aug. 11. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám tud például "kukucsolni". Ez a világ legegyszerűbb trükkje, az a lényeg, hogy a mellső két lábával nekitámaszkodik valamilyen vízszintes felületnek, és közben a hátsó két lábán áll. A vezényszó a "Kukucs!", legalábbis nálunk.

Akkor tudja szégyellni magát, a mancsát az orrára teszi, ezt már nehezebb lesz megtanítani, de nagyon aranyos kis trükk. :)

Van még a mancskeresztezés, amikor keresztbe teszi a mancsait, a meghajlás, és a kúszás. :) Ezeket próbáld meg!

2014. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) mindenképp megprobálom őket :)
2014. aug. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!