Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a klikker.hu-val?

Mi van a klikker.hu-val?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja véletlenül, miért nem jön be az oldal? Meg fog oldódni belátható időn belül? Vagy tud valaki hasonló jó oldalt ajánlani klikkerképzéshez? Kezdő vagyok még a témában (a kutyázásban nem, csak a klikkerezésben), ha magyarul nincs hasonló jó oldal, akkor angol vagy német nyelven is jó lenne. Egy felnőtt (két éves) eddig más módszerrel nevelt és egy két és fél hónapos kutyust szeretnék klikkerrel tanítani.

2014. aug. 11. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ideje már úgy tudom, hogy nem foglalkoztak azzal az oldallal. Én ezzel a könyvvel kezdtem, szerintem tök jól elmagyarázza az alapokat:

[link]

Plusz youtube-on érdemes keresgélni, ott angolul annyi videót találsz, hogy meg is fogod unni.

2014. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvi & Argos ***** válasza:

Facen is van egy klikkeres csoport

[link]

2014. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A facebookos csoporthoz már csatlakoztam, de nem tűnik nagyon aktívnak, mert a több napja írt kérdésemre eddig még nem válaszoltak. A klikker.hu úgy három hete még biztosan ment, azt nem tudom, mennyire frissítették. A könyvnek és a videóknak utánanézek, köszönöm!
2014. aug. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!