Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik fajtatiszta kutyakölyköke...

Akik fajtatiszta kutyakölyköket kéregetnek ingyen az interneten milyen felindulásból teszik? Van olyan aki bedől ezeknek a szövegeknek?

Figyelt kérdés
"szeretnénk egy mini yorkiet" nincs rá pénzünk.... tudjátok a szokásos:S
2010. jan. 13. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem milyen szokásos dolog, mert miért akarnak fajtisztát? Szervkereskedelem, vagy miért.
2010. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően divatkutyát keresnek ingyér. Ez sok mindent elárul róluk... :-(
2010. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
első? amit írtál, se füle se farka... :S
2010. jan. 13. 16:01
 4/25 A kérdező kommentje:
de ha nincs pénzük megvenni egy ilyen kutyát, akkor miből lesz pénzük eltartani??????
2010. jan. 13. 16:02
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sajnos alapvető emberi tulajdonság. :S

Csak ha azt nézem, hogy kereskedelemben dolgozom és itt a boltban is mindenkinek minden ingyen kéne és mindent drágának találnak, még azt is, ami valójában nem nevezhető drágának, akkor ezen semmi meglepő nincsen. :S Az emberek jó része nem igazán van tisztában azzal, hogy "az ár és ami mögötte van". Felületesek, csak a felszínt nézik, de azt már nem, hogy a felszín alatt mennyi munka és költség lapul. Ez igaz a kutyákra is, de minden másra, amiért fizetni kel...

2010. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
*kell
2010. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy aki ingyen keres divatkutyát, az tudja, mivel jár a tartása, nevelése, ápolása, egészségügyi ellátása? Gőze sincs róla. Nem is érdekli; még ha felvilágosítod, akkor se fogja fel. Csak kell neki egy simogatható szőrcsimbók, édibédi-tündibündi pántlikával a "hajában", amivel felvághat a "barinők" előtt.
2010. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
tegnap nézegettem egy csomó kutyás hirdetést, és a hajam égnek áll ezektől a hirdetésektől:S hányok ezektől az emberektől... mondjuk én már arra is gondoltam, hogy valami olyasmi is van benne, hogy ezek kitalált történetek, hátha valaki megsajnálja öket, ad egy kiskutyát, amit utána tovább passzolnak jó pénzért:S az emberi hülyeség határtalan.
2010. jan. 13. 16:15
 9/25 A kérdező kommentje:
van olyan, aki ad nekik kiskutyát?
2010. jan. 13. 16:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Buta, tudatlan, ostoba emberek. Nem látnak a dolgok mögé, azt hiszik a yorkik az égből potyognak, semmit sem tudnak a tenyésztés mögött álló kemény munkáról. Ez azt is bizonyítja hogy mennyire fingjuk sincs a kutyázásról! Ilyeneket látnak paris hilton és mariah carey kis táskájába és juj juj én is én is.
2010. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!