Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kitől vegyek westie kiskutyát?

Kitől vegyek westie kiskutyát?

Figyelt kérdés

Tenyésztőktöl jobb?

Az ár olyan 150.000max



2014. aug. 12. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
még mindig nem mondtátok el, hogy miért pontoztatok le? (első vagyok)
2014. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Namármost, a kutya nem egy telefon, nem agyuramisten de azonnal vesszük meg. Én az első kutyámra fél évet vártam, nem haltam bele addig fel tudtam kényelmesen készülni mindenre, beszereztem a felszereléseket, kinéztem a tápot amit majd eszik, a sulit ahová majd megyünk stbstb.

Másrészt a tenyésztők jó esetben az idejük nagy részét nem a honlapjuk csinosítgatásával töltik, hanem a kutyáikkal így előfordul, hogy nem aktuális. Ilyenkor szépen kezecskédbe veszed a telefont, és felhívod...

2014. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
1-es és 11-es vagyok. Jó neked 12! én 3 évet vártam!
2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bizony, egy megfelelő kutyára várni kell, az is lehet, hogy éveket. Én kiskorom óta szeretnék, de így visszagondolva nem lettem volna még akkor elég felelősségteljes, örülök, hogy nem kaptam meg. Körülbelül 10 évig sóvárogam a kutya után. A tenyésztőnél még 4 hónapot kellett várni az alomra és még kettőt, hogy elhozhassam végre. Az utolsó fél év volt a "legrosszabb". Szinte nem győztem számolni a napokat, főleg amikor megszületett. :)

Az almok nem feltétlen akkora várhatók amikor te szeretnéd. Általában nyár elejére és nyárra tervezik őket, őszre kevesebbet, télre meg egyáltalán nem szinte, Lehet, hogy még 1 évet is várnod kell rá. De ha igazán szeretnéd akkor kivárod. :)

2014. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. aug. 12. 14:18
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]

Szuper kutyáik vannak, párat személyesen is ismerek, minden egészségügyi ellátást megkaptak, testileg-lelkileg rehabilitálva kerülnek gazdihoz...Ha lehet, tőlük fogadj örökbe, nem bánnád meg! :)

2014. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
már lassan 1éve várok hogy anya szerezzen kutyust de ő nem:(
2014. aug. 14. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!