Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kiskutyát törzskönyvvel...

Westie kiskutyát törzskönyvvel milyen áron lehet kapni? Győr-Moson-Sopron megyében ismertek kennelt?

Figyelt kérdés
Nemrég "nyaralt" 3 hétig nálunk egy ilyen kiskutya, és elhatároztuk, hogy mi is veszünk egyet, mert kedves, könnyen kezelhető, barátságosnak tűnik. :) Megbízható helyről szeretnék venni, kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. :)
2011. júl. 31. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

terrier.első kutyának nem ajánlom. valószínűleg aki nálatok volt, az már meg volt nevelve, tapasztalt gazditól került hozzátok.

nézzetek utána, szerintem más fajtával próbálkozzatok.

2011. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés ugyan nem erre irányult, de azért köszönöm a választ. :)


Nem első kutya, korábban már tartottunk kutyát, én is, párom is, de mivel már mi külön lakunk, nem családdal, ezért a kutyák is otthon maradtak az én szüleimnél/ő szüleinél. Nálunk németjuhász volt, náluk pedig egy kistestű keverék kutyus. :)

2011. júl. 31. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

itt az összes magyar kennel: [link]

válogathatsz melyik van közel, melyik szimpatikus stb.. nézd a szűrési eredményeket, hogy megvannak e.

Árat nem tudnék mondani de gondolom 80. tól felfele

2011. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. júl. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!