Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedezésnél normális az ha a...

Fedezésnél normális az ha a kan kutya nem eszik semmit, el sem mozdul a szuka kutya mellől és Őrzi, nem is alszik semmit! Baja van?

Figyelt kérdés
És észrevettem hogy remeg is, már 6. napja nem aludt, nem evett gondolom a kimerültségtől remeghet! Ez normális? Vagy vmi gond van?
2010. jan. 13. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

újabb szaporító gratuálok! lehet lepontozni de ha lelkiismeretes tenyésztő lennél nem itt kérdeznél

orvos rögtön !!!

2010. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem! Nem normális! Ezért nem kell a kutyát szaporítani hanem ivartalanítani hogy ne szenvedjen. Ha tenyésztésről lenne szó akkor nem kéne itt kérdezgetned, mert tudnád hogy mit tegyél ilyenkor a kannal.
2010. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván baja van,basszus...ORVOS!Sajnálom a kutyáidat..
2010. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nincs rendjén, azonnal orvoshoz kell vinni azt a szegény kutyát. Kérlek, ne várj holnapig se, mert lehet, hogy már nem lesz kit orvoshoz vinned (egyáltalán miért vártál 6 napot???) !

A többit az előttem szólók már leírták, maximálisan egyetértek velük :(

2010. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyen esetben nem normális, ha 6 napig nem eszik egy kutya. A második nap után rohanok dokihoz. És tényleg ne szaporíts, mert mint a mellékelt ábra mutatja rosszat teszel vele a kutyáidnak. A kutyáid boldogok, egészségesek és ivartalanok lennének, ha elmondhatnák.
2010. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez egyáltalán nem normális, őrzi a szukát, de ugyyanakkor felemészti a szervezete a tartalékait. Ez nagy felelőtlenség részedről, hogy nem zárod külön őket.

Tényleg vidd el mindkét kutyust ivartalanitani,ne legyen felesleges szaporulat. igy Neked sem kell többet aggodnod.

A kankutyust meg vidd el gyorsan orvoshoz.

2010. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tenyésztő, ráadásul kiskutyájuk sem lehet, mert a kannak nem ereszkettek le a golyói, és most előszőr párzanak, azért nem tudom mi a teendő! Nem kell mindjárt igy letámadni! Soha nem ártanék nekik ök a mindeneim! De nem tudtam mi tőrténik velük!! Azért köszönöm a válaszokat!!
2010. jan. 14. 08:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1, Ha egy kannak nem ereszkedtek le a heréi azt ivartalanítanmi kell, mert nagy valószínüséggel elrákosodnak.

2. Rejtettheréjű kannal nem fedeztetünk, hiszen örökletes betegség, a tenyésztésből kizáró ok.

3. Mi a csudának akarod pároztatni őket? Nem értessz a tenyésztéshez, tenyésztésre alkalmatlan a kutyád. Ivartalaníttasd mindkettőt.

2010. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van minden előttem írónak: gyorsan vidd orvoshoz.

Semmiképp nem normális, ha egy kutya hat napja nem eszik.

Már csak azért is vidd orvoshoz, mert ha nem szálltak le a herék, akkor nagy a valószínűsége, hogy el fognak rákosodni.

A szuka is úgy lesz a legnagyobb eséllyel álvemhes, ivarszervi daganatos, stb., ha párzik, de nem szül. Ha meg szülne, az más miatt volna nagy baj..

Úgyhogy mind a kettőt minél hamarabb ivartalanítsd.

2010. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy megjegyzés. Lehet, hogy rosszul értettem, de te azt hiszed, hogy azért mert a kutyádnak nincsenek leszállva a heréi, azért nemzésképtelen? Mert ez nem igaz. Lehetnek kölykei és a kölykök örökölhetik a rejtett heréjüséget. Tehát ivartalaníttasd mielőbb, és a szukát is, hiszen lehet, hogy már vemhes.
2010. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!