Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhairtót tudnátok...

Milyen bolhairtót tudnátok ajánlani kutyáknak és macskáknak?

Figyelt kérdés

4 kutyánk van, 2 angol cocker spániel(6 és 10 évesek) és 2 pumi(fél évesek), plusz egy kb. 4 hónapos kiscica. Az utóbbi időben egyre jobban szenvedünk a bolhák miatt. Akármilyen sampont prábálunk ki,de semmi haszna. :-(

Nektek mi volt az a sampon, nyakörv, vagy bármi, ami be is vált? Honnan tudjuk beszerezni? A kisállatkereskedésben kapható termékek használnak, vagy felesleges pénzkidobás? Esetleg állatorvosnál is érdeklődjünk? Nagyon el vagyunk keseredve, mert sehogy sem tudtunk eddig megszabadulni a bolháktól. :-(


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2014. aug. 13. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A samponok és a nyakörvek nálunk nem igazán váltak be, vagy max pár napig, utána megint vakaróztak.

A Frontline nagyon jó, elég drága, de érdemes megvenni, mert tényleg hatásos. :)

2014. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem mondani, hogy a Frontline-t a nyakba kell csöpögtetni, és állatorvosnál vagy pl. Alphazoo-nál lehet kapni (szerintem Fressnapf-ban is van).
2014. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :-)

Frontline-t még soha sem használtunk, de ki fogjuk próbálni. Rákerestem, elvileg Fressnapf-ban is lehet kapni. Holnap utánanézek! :-)

2014. aug. 14. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :) Biztosan elégedett leszel vele. Ez egyike azon kevés termékeknek, amit nem csak felkapottak, hanem tényleg nagyon jók. :)
2014. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagy Frontlinet még az állatorvostól is lehet venni, sőt ő még rá is csöpögteti a kutyákra helyetted, mert nekünk az elég macerás volt, hogy lefogjuk a macskát amíg rácsöpögtetjük.
2014. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szia, az én kutyusom is sajna bolhás volt. Sajna márkákat nem tudok mondani, de az biztos, hogy az a bolhairtó, amit vízzel kell kikeverni és megfürdetni vele a kutyát, semmit sem ér.

Viszont kipróbáltunk olyat is ami por volt, kb mint a hintőpor, bele kellett dörzsölni a kis szőrébe, na miután megcsináltuk, rá 5 percre, már egy egész sereg bolha hevert alatta a teraszon :) és hál isten azóta semmi jelük

2014. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szémi2003 válasza:
Esetleg ha még kell neked.az információ vagy másnak aki idekattint akkor a BOBI sampont tudom ajánlani nekeünk 1 mosás után eltüntek a bolhák.De fürdetésnél előbb a fejét (a szemét kihagyva) samponozd mert ha előbb a testét akkor átmenekülnek szegény fejére a bolhák.
2015. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!