Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Lehet éhen fog halni a...

SOS Lehet éhen fog halni a kutyám?

Figyelt kérdés

egy máltai selyemkutya 11 éves sajnos már nincs sok foga és most az egyik nagyon be van neki gyulladva van hogy csak ül és ok nélkül felvonyít mintha ráléptünk volna stb nagy fájdalmai lehetnek ráment a szemére is begennyesedett nagyon durván elvittük állatorvoshoz adott rá szemcseppet meg valami gyógyszert hogy majd azt szedje hogy lemenjen a gyulladás és majd hétfőn menjünk vissza mert túl soványnak találta hogy altassa de azóta még kevesebb eszik és már kint van az össze csontja pedig már a legpuhább legdrágább sonkát vettük neki de még azt is alig eszi :SS

A gyógyszerrel is kinlódunk mert alig tudjuk beadni neki így mi lesz vele ? el fogja altatni az orvos? nagyon le van gyengülve mert tényleg alig eszik meg olyan kába is kicsit mindig szomorú :((



2014. aug. 15. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Szegény kutyus :(.Én azt ajánlanám, hogy vegyetek neki immunerősítőt pl Immunovetet és darált húsra szórjátok rá, vagy ha van turmixotok turmixoljátok le neki a húst hogy minél könnyebben megehesse.Nem kell elaltatni rögtön!
2014. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Igen
2014. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
főtt tojást is rakhattok a hús közé, sok benne a fehérje!
2014. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Altasátok el
2014. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ez rettenetes! :(

Ha azt mondod, hogy a puha húst seme szi meg, akkor az baj, mert nekem is az lett volna a javaslatom, hogy valami pépesített ételt adni neki, pl: csirkehús+főtt zöldség+rizs, ezt összeturmixolni, és adni neki. Ha így semk eszik, akkor sajnos el kell fogadni a tényt, hogy egyszer el kell a kedvenceinktől válnunk. :(

2014. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Azt gondolom, hogy az elaltatásról muszáj lesz beszélnetek az orvossal, és közösen meghoznotok egy döntést. A leírás alapján nem tudom eldönteni, hogy van-e még esély arra, hogy javuljon az állapota (11 év az nem olyan nagy kor egy máltainak), ha igen, akkor az a kérdés, hogyan lehet addig is etetni (akár infúzióval is lehet táplálni gondolom). Ha viszont az állapota visszafordíthatatlan, akkor sajnos fel kell készülnötök egy nagyon nehéz döntésre. :( Ez mindig nehéz és szomorú, ha az eb igazi családtag, sajnálom. :(
2014. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Calopet pasztát még próbáljátok meg
2014. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

jézusom NEM DEHOGY nem akarjuk elaltatni csak a foghúzást altatásban végezné és azt mondta hogy sovány is meg kicsi is és hogy nem biztos felébredne az altatásból

hát nem tudom esetleg még próbáljuk meg azt hogy habár vettük ilyen nagy puha drága kutya kaját is hogy azt még jobba elnyomkodjuk vagy szétnyomkodjuk? :S

de valahogy muszáj lenne ennie nem tudom elhinni hogy nem akar enni :(

2014. aug. 15. 17:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem tudtok adni neki valami ilyen tápot? Mint mondjuk a szondás kaját az embereknél.
2014. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
mi az a szondás kaja? hát most egyelőre ezzel próbálkozunk több kevesebb sikerrel hétfőn visszamegyünk nem tudom mit fog mondani az orvos hogy akkor mi legyen hogy kéne táplálni bár szerintem most ez a gyulladáscsökkentő amit adunk neki használ valamelyest mert már nem szokott felvonyítani csak nagyon ritkán (gondolom kevésbé fáj neki)
2014. aug. 15. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!