Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4honapos szuka rotim mikor...

4honapos szuka rotim mikor megharap a garbancat megfogom szo szerint erosen visszaharap mintha "tamadna" errol hohy szoktassam le?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 23:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
en ugy vagyok vele hogy szerintem nem fog ettol,es bem is felek ,de annyi verziót hallottam mar hogy el sem tudom mondani es gondoltam megkérdezem.de igen mindenfelekeppen lesz kikepzo amugy is lett volna. azert bem olyan vadállat o :) es nem is annak lesz nevelve,most egy két napja visszafogott,nem harap ,volt hogg a kajaert morgot mikor meg kevertem neki es mióta kezbol etettem azota mar avval sincs baj. csak erdekel ha pofan verem akkor nekem ilyet e máig racsapok a szajara ha véletlenül ramkapna,ez a modszer bevallik.
2014. aug. 19. 09:08
 22/28 A kérdező kommentje:
elnézést en irtam rosszul a kikepzotol amikor tanácsot kertem nem evvel a gonddal kerestem fel hanem avval hogy a kutyám morgott mindig mikor a labdát ki akartam venni a szájából es o erre tanacsolta ,hogy valtogassam a labdát,es igy megszokja hogy nem akarom elvenni,hasznos mert jó tudja akarmit bekephat ami nem jo es ki kell venni a szajabol
2014. aug. 19. 09:36
 23/28 Imola Ágnes ***** válasza:
Ez a tanács, amit a kiképző adott egy trükk, és nem nevelés. Keress olyat, aki segít neked abban, hogy pontosan hogyan neveld a kutyádat...nem trükkükre van szükséged, és nem arra, hogy hogyan verjük át a kutyát... hasznos lenne a tanács egy olyan kutyánál, ami amúgy problémamentes, de ezzel a tanáccsal nem oldotta meg a problémádat, csak elfedte. Komoly kiképző kell, aki elsősorban TÉGED TANÍT.
2014. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
akkor végleg elfelejtem ezt a kikepzot amit itt little red irt azt megnézem.komoly dolgok ezek :) jo hat nekem volt dobermanom,rotim,es most egy nemet juhasz es a kölyök roti .eggyikkel se kellet menni suliba vinni.igy en nem nagyon ismerem ezeket a kikepzoket .en azt se tudtam hogy az ilyen kikepzok hogy dolgozhatnak ebbe csak gondoltam hogy ez is csak többet tudd amit en. koszi szepen a tanácsokat :)
2014. aug. 19. 10:48
 25/28 Imola Ágnes ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, és az említett kutyáid hány évesen voltak?
2014. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
rotim 1,5 ev körüli volt,ot menhelyrol hoztuk,dobemann mikor hozzánk kerult volt 8 honapos volt ok ketten voltak akkor voltam 17 eves .most vagyok 32 es most van a nemet juhászunk aki 3 eves es a kis roti .
2014. aug. 19. 11:07
 27/28 Imola Ágnes ***** válasza:
Mindenképen kiképzőt ajánlok, de olyat, aki érti is a dolgát. Ha van normális kutyás ismerősöd, kérdezd meg kit javasol, vagy kérdezz itt rá...de komoly szakember kell.
2014. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
egy ismerosom van aki ajánlotta ezt akitol kérdeztem o oda jar es meg an vele elégedve neki rodeziai ridge back, argentin dog, pittbul stafi keveréke van es jol neveltek
2014. aug. 19. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!