Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai bulldog jó családi...

Az amerikai bulldog jó családi kutyának?

Figyelt kérdés
Szeretnénk ha családi kutya lenne ugyanakkor házőrző is .Lakásba lenne a fiam mellé(14 éves).Napi háromszor menne sétálni mind a 3 alkalomnál 45 percet lenne lent

2014. aug. 16. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én személyesen nem ismerem ezt a fajtát, a férjem munkatársának van egy ilyen kutyája. Ő nagyon sokat jár ki vele, ezt az egyet tudom.

Családi kutyának szerintem bármilyen kutyát lehet nevelni, ha elviszitek kutyasuliba, sokat foglalkoznak vele, ráadásul ez nem kis fajta, első kutyának nem is biztos, hogy ajánlanám.

A napi 3szor 45 perc nem gondolnám, hogy elég lenne. Inkább vigye ki kétszer 45 perc, mert gondolom suli mellet t nem lesz ideje naponta órákat foglalkozni vele 3szor, de azért napi egy nagyobb, 1-1,5 óra két kisebb séta mellett jobb lehet, plusz agyi fárasztás. Foglalkozni kell vele sokat, de a suli nagyon fontos.

2014. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

és az angol buldogroll mi a véleményetek?

2014. aug. 19. 08:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Na róla picit többet tudok írni :D Egy van a házban, a Lali! :) Full süket :D

Elég macerás fajta, mert sok mindenre oda kell figyelni az egészségét tekintve. A gazdája ölben viszi azt a nehéz kutyát, mert nem lépcsőzhet, nehezen megy, érzékeny a bőre, nagyon gyorsan felhevül a melegben. Nagyon kényes, de nagyon hálás kutya.

2014. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!