Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retrievert mivel kell...

Golden retrievert mivel kell etetni?

Figyelt kérdés
Kell külön főzni neki húst? Mert maradékot nem tudunk neki adni, ugyanis mi nem eszünk húst. Ez esetben kéne neki külön készíteni, vagy elég a bolti táp...?

2014. aug. 17. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is goldim van és tàpt eszik de néha vegyél neki konzervet vagy kutyaszaLÁmit keverd őssze táppal.
2014. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó, szuper, akkor nem kell külön húst főzni rá ezek szerint :) Mert nem bírom elviselni a szagát meg bevallom őszintén, nem lenne sok gusztusom húst főzni... :-/
2014. aug. 17. 00:08
 3/8 anonim ***** válasza:
tessék szépen utána olvasni a neten a kutya helyes etetésének, és ne olcsó sz.r bolti tápot adjatok neki, mert rövid időn belül rengeteg betegsége lehet lehet (saját tapasztalat), kezdve az allergiától a daganatig
2014. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem olcsó kaját adnánk neki, hanem ami megfelel számára természetesen. A legjobbat fogja kapni :)
2014. aug. 17. 00:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt, hogy ezen felül kell-e rá külön főzni.
2014. aug. 17. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. :) Külön golden retrievernek készített fajtatápot is találsz, ha szétnézel, a Royal Caninnak és az Eukanuba-nak is van például. De olcsóbb, jó minőségű táp a Josera és a Brit is. A száraz, prémium minőségű táp mellé az egyetlen dolog, ami kell, az a friss ivóvíz.
2014. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Schrancdorka ***** válasza:
én szerintem csak jó minőségű konzervet adj neki vagy semmilyent (saját tapasztalat:mi egyszer adtunk neki egy konzervet és olyan beteg volt tőle hogy megmozdulni is alig bírt!)
2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak :) Megnyugodtam, hogy nem kell rá külön főzni :)
2014. aug. 20. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!