Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf étrend szerint szeretném...

Barf étrend szerint szeretném etetni a kutyámat, de a zöldséget alig eszi meg, hogy adjam neki?

Figyelt kérdés
Mostanában joghurtba vagy kefirbe turmixolok 1-2 sárgarépát szeletelve,és a húsra szoktam ráönteni,de még így keveset szokott enni belőle.Előző kutyáim nem voltak ilyen válogatósak,ők mindent megettek.Tehát,hogy adjam neki,vagy még mit próbáljak ki?
2014. júl. 4. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
és ha rá reszelnéd a zöldséget a húsra?
2014. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát reszelve még nem adtam,de úgy igen,hogy csak magát a répát vágtam fel és turmixoltam apró darabokra,úgy rászórtam a húsra de még így is előtte megszagolta és kihúzta alóla a húst.
2014. júl. 4. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:
és ha a húst is pici darabokra összedarabolnád és úgy kevernéd össze a reszelt zöldséggel? úgy nehezebben tudná kiválogatni
2014. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tartani kell egy koplaló napot, és utána zöldség a menü, magában nem hússal. H.lye lenne a kutyád megenni a zöldséget ha alatt hús van.

Másik módszer ha nem eszi meg, elveszed előle, aznap nem kap mást enni,egyáltalán. Másnap az előző napról megmaradt zöldséget teszed elé. Ha megint meghagyja, elveszed és megint nem kap mást. Ne fél 3. nap úgy fogja magába tömni, majd csodálkozol.

Ez nem kegyetlenség, nevelés. Nincs válogatás, evés van.

2014. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sippara ***** válasza:
Bevallom, én a zölddel engedékeny vagyok, eleinte a finnyásabbik ebnek hozzáturmixoltam egy-egy szívet, vagy tojást, esetleg egy kis tejfölt. A zöldséget egyébként is mindig turmixolni vagy reszelni kell, hogy megbontsd a rostszerkezetet, ugyanis a kutya nem tudja emészteni :)
2014. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Két napig ne kapjon enni? Szerintem az nem olyan jó megoldás.
2014. júl. 5. 11:19
 7/9 sippara ***** válasza:
Nem írt olyat az előttem válaszoló, hogy ne adj neki enni :) ha nagyon hisztizik a zöldséggel, tényleg az a legjobb megoldás, ha addig, amíg meg nem eszi, csak zöldséget kap.
2014. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben,kipróbálom:)
2014. júl. 5. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:
add neki állati zsiradékkal keverve
2014. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!