Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok kutyaoviról?

Tapasztalatok kutyaoviról?

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam a kutyaoviról, és van egy border collie kiskutyám akit be szeretnék iratni, de fogalmam sincs, mit csinálnak egy kutyaoviban, interneten nem találtam semmit, légyszi, ha van valakinek tapasztalata ossza meg velem! :)
2014. aug. 17. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyák bandáznak meg kicsit tanulnak, a gazdák meg sokat tanulnak :) Jobb helyeken legalábbis.
2014. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, jobb helyeken úgy van, ahogy az első írja!


Rosszabb helyeken meg elcseszik a kutyákat :)

2014. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olyan ovit keress ahol minimum 2 csoport van, és ahol figyelnek arra, hogy az erősebb és temperamentumosabb kutyák ne kerüljenek össze a nagyon fiatal vagy félős kutyákkal. A kutyaovinak az a lényege, hogy a kutyád megtanuljon kommunikálni a többi kutyával, megtanulja azt, hogy a többi kutya nem jelent veszélyt. Ha egy csoportba összeöntik mondjuk a 6 hónapos domináns energiabomba boxert és az érzékeny 4 hónap bordert abból nem biztos, hogy jó sül ki. A boxer még jobban felgyúrja magát a bordernek meg még a maradék önbizalma is elmegy.
2014. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nem is tudtam, hogy még csoportok is vannak, és én is ezen gondolkodtam, hogy mi lesz, ha egy idősebb kutyával kerül össze. Akkor ennek még utána nézek. :)
2014. aug. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!