Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideje van egy állatorvo...

Mennyi ideje van egy állatorvosnak, hogy regisztrálja az általad beültetett mikrochipet?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kapott chippet a kutyám, de még mindig nincs regisztrálva, pedig az állatorvos azt mondta, hogy regisztrálni fogja.

2014. aug. 18. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:
* általa
2014. aug. 18. 18:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg helyben kellene megcsinálnia (nekem helyben regisztrálták, illetve írták át a telefonszámot, mikor kértem)


Hívd fel, vagy menj vissza, és szólj neki, hogy csinálja meg. Kutya kötelessége, neked pedig a kutyád élete is múlhat azon a kétperces regisztráción...

2014. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott helyben kellene megcsinálnia.Csörögj rá,ha pedig nem csinálja meg,az Állatorvosi Kamaránál kell jelezni a mulasztást.
2014. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy ő majd otthon elintézi a regisztrációt. Holnap reggel felhívom, de nem hiszem, hogy regisztrálná.. Régebben is hasonlóan járt vele 2 kutya..
2014. aug. 18. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifizetted a Chipet, ebben benne van a regisztráció ára is. Ha nem hajlandó megcsinálni, akkor ahogy írták előttem is, Állatorvosi kamara!
2014. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, holnap intézkedek! Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 18. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 14 nap áll rendelkezésére, ennyi idő alatt meg kell csinálnia. Természetesen a rendelőben azonnal meg kell csinálniuk.
2014. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!