Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudtátok leszoktatni a...

Hogyan tudtátok leszoktatni a kutyátokat arról, ha időnként agresszívan viselkedett?

Figyelt kérdés
Felnőttként befogadott kutyám összességében aranyos meg minden, mégis, van 2 kutya akiket egyszerűen gyűlöl, olyan szinten ugat rájuk hogyha nem lenne pórázon nekik menne :/ A többivel jól elvan, barátkozik, fiúkkal és lányokkal is, sőt, sokszor őt akarta megharapni néhány pukkancs kutya, de ő csak állt és csóválta a farkát, mint egy kuka.

2014. aug. 18. 23:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt írná valaki, voltunk már kutyaiskolában, de ott olyan tanácsokat kaptam amivel kitörölhetem a ...
2014. aug. 18. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg találkát szervezni a 2 kutya tulajdonosával, külön.

szervezzetek együtt programokat. (közös kutyasétáltatás stb) de azért tartsátok a távolságot az ebek között

a lényeg az hogy a kutyád valamilyen kellemes élménnyel kösse össze a másik kutya jelenlétét (jualomfalat, más kutyával talalkozás séta közben...)

a jutalomfalat jó figyelemelterelésnek

2014. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehetséges :/ Az egyik gazdi ráadásul direkt hergeli a kutyámat, tudja, hogy nem szereti őket de azért cuppog meg odakiabál neki...
2014. aug. 18. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele? Valóban hergelés miatt csinálja? és ha nem?
2014. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen a kutyum, de az a kutya engem meg mast is megharapott, akkor ment neki a kutyam!

az eletbe nem nevelned le rolla, nem is akarom, en epugy megvedem ot, o is azt tettt velunk es ez megmaradt benne h az a kutya mit tett, gondolom vmi bune lehet azoknak is!

2014. aug. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy mint az embereknél a kutyáknál is van olyan hogy nem szimpi más kutya neki.Valószínűleg mind a falkavezérek akarnak lenni és ezért képesek akár összeverekedni is.
2015. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!