Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a kutya fajták...

Melyek azok a kutya fajták akik általánosan gyorsan tanulnak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg közepes vagy nagy testű. Eddig a mudin illetve a pulin gondolkodtam, már csak mert magyar fajták :)

2014. aug. 19. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Labrador, golden retriver, border collie, németjuhász, uszkár stb :)
2014. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Általában a juhászkutyafajták (nem a kifejezetten nagytestű pásztorkutyákat értem) és a vadászkutyafajták tanulnak gyorsan. Pl. border collie, skót juhászkutya, sheltie, német juhász stb.
2014. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
43%
Goden retriver, német Juhász, uj fulladni, ír szetter, gordon szetter, kiszestuek kozul: Foxi, tacsi, beagle. ezek ugyan nem magyarok de nagyon gyorsan tanúlnak. Remelem valamennyit segítettem :).
2014. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első 10 faja tanul a legkönyebben a világon: [link]

Ha közepes vagy nagytestűben gondolkozol én a Labit vagy a Goldent ajánlom a legjobban és a Border Colliet a legkevésbé (főleg ha kezdő kutyás vagy!!)

A puli szép és jó, de neki hely kell, rendesen. :) Ha átlagos udvarban tartod szökni fog! Ő munkakutya és nem házikedvenc!

2014. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én uszkárt vennék, ha intelligens, mégis ideális "városi" kutyát szeretnék. Szerintem egész kevesen tudják, milyen értelmes kutyák.
2014. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Border collie, golden retriever, labrador retriever, németjuhász.
2014. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!