Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belehalhat egy kutya csak...

Belehalhat egy kutya csak simán a tüzelésbe?

Figyelt kérdés

Nem az én kutyám, mielőtt meg akartok kövezni hogy miért nincsen ivartalanítva. Viszont a családhoz tartozott szegényke, és pont tegnapelőtt voltunk náluk látogatóban a mi 6 hónapos kan kutyánkkal. A szuka napok óta lázas volt és nem evett. A gazdija azt mondta nehezen viseli a tüzelést és emiatt beteg.

Ma halt meg szegény, és most nagyon félek, mert ha valami más betegsége volt, azt elkaphatja a mi kutyánk is. Vagy tényleg csak a tüzelésbe halhatott bele?

Ma ugyebár ünnepnap van, nincs doki, de holnap elvigyem szerintetek? Vagy ne reagáljam túl?



2014. aug. 20. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem a tüzelésbe halt bele, hanem beteg volt, ilyen butaságot rég nem hallottam. Ha a kutyádnak semmi tünete, akkor nem tudom, hogy az orvos látatlanban mit tud mondani, hiszen nyilván nem tudja, hogy mibe halt bele a másik eb. De ilyen felelőtlen családnak, ahol a kutyát nem viszik orvoshoz, amikor beteg...minek nekik kutya?
2014. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy amiatt halt meg. Szegény kutya beteg volt csak nem vitték orvoshoz.
2014. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Légyszives ne utálatoskodj, nagyon szerette azt a kutyát. Nem tudom, vitte-e orvoshoz, nem estem neki ilyen kérdésekkel. De nem is az a lényeg hogy vitték-e, hanem hogy lehet-e hogy ebbe halt bele. Mert ha ebbe, akkor nyilván a miénknek nem lesz semmi baja.
2014. aug. 20. 11:46
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelésbe egy kutya sem hal bele. Mennyi idős volt a kutyus?
2014. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon is lényeg, hogy vitte-e orvoshoz, mert ha időben elvitte volna, nem pusztult volna el szerencsétlen. Ismét egy példa a felelős álattartásra.

A kérdésedre válaszolva: nem, a tüzelésbe nem halhat bele egy kutya.

2014. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez csak nekik lényeges! Engem csak az érdekel hogy elvigyem-e az enyémet holnap, vagy tutira nem kaphatta el? Amúgy asszem 3-4 éves volt.
2014. aug. 20. 11:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon fiatal. Szerintem nagyon ráparázol. Nem tudni, volt-e baja a szukának, akkor mitől is félsz? Szerintem várj pár napot, ha a kutyát étvágytalan, bágyadt lesz, hány, hasmenése van, akkor vidd el orvoshoz.
2014. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Látsz valami furcsát rajta, vagy a viselkedésében? Van étvágya? Ha semmi különöset nem észlelsz rajta holnapig, akkor szerintem felesleges, nem hiszem, hogy elkapta, de a biztonság kedvéért elviheted megvizsgáltatni, ha nagyon biztosra akarsz menni.
2014. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: attól, hogy a kutyát szerették, attól még rossz gazdái voltak, és nem való nekik kutya. Ebben semmi rosszindulat nincs, de felelőtlen ember ne tartson állatot/gyereket stb. Ez nem olyan bonyolult.
2014. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ma meg tegnap egész nap dolgozok, de reggel mikor elmentem, nem tűnt fel hogy bármi baja lenne. Köszi a tippet, lehet hogy holnap séta közben beugrok vele a dokihoz. Max ha nincs semmi baja, legalább látta a doki hogy milyen szépen fejlődik.
2014. aug. 20. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!