Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak már vele hogy...

Mit csináljak már vele hogy ne művelje ezt?

Figyelt kérdés
8 hetes volt amikor elhoztam a kutyánkat. 3 hónapig bent volt lakásban, de nem birtuk vele. Egyfolytában pisi örömében. Szó szerint nem lehetett töle közlekedni. Megelégeltük és kiraktuk az udvarra. Most 4 honapos és még mindig ezt csinálja . Kimegyek hozzá ő meg csak pisál közben tekeri a farkát és a pofámbacsattog a hugy. Ha kint vagyok vele 1 órát, akkor végig ezt csinálja. Már nem is szeretek hozzá kimenni mert mire beérek mindenem tiszta pisi. Körbe körbe futkozik és pisil közbe. Én nem ilyen kutyát akartam :( Meddig lesz ez igy vagy hogy szojtassam le erről ? Szeretem nem akarom elajándékozni de ez már nekem sokk...nagytestü kutyárol van szo
2014. aug. 21. 01:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ugy, hogy a kutyusnak nagy, szőrös farka van, a pisi meg csak ugy locsog belőle. :)


Nem vagyok az a plázacica tipus, hidd el :) 3 gyerek mellett fantasztikus lenne :D

2014. aug. 25. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!