Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy bűntudatom van mert...

Nagy bűntudatom van mert tegnap ivartalanítva lett 2 hím kutyám, rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

Azért kellet őket ivartalanítani hogy ne "csinálájk föl" a szukát és szegények még mindig olyan kis bambák a kábító injekció végett

Nem akartam nekik rosszat szomorúak nagyon



2014. aug. 22. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap és jobban lesznek. A lehető legjobb döntést hoztad.
2014. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így is lehetnek boldogok! És azok is lesznek, csak magukhoz kell térniük.


Amúgy miért nem a szukát ivartalanítottad? a tüzelése probléma lehet...

2014. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még kutyavásárlás előtt eldöntöttem, hogy amilyen hamar csak lehet ivartalaníttatom az enyémet, de még így is volt egy kis bűntudatom és eszembe jutott vajon tényleg muszáj volt-e megtenni. Mai ésszel helyes döntés volt, a kutyámat pedig a gallér ellenére se nagyon zavarta a dolog és már másnap úgy rohangált mintha mi sem történt volna.
2014. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösözönm az eddigi válaszolkat azért ivartalanítottan a hímeket mert bevallóm nincs sok pénzem és a szuka 20 e ft körül lett volna de a két hím 3 e ft-be került
2014. aug. 22. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyenkor normális. Valamelyik kutyus a műtét után pár órával játszana, van, amelyik még másnap is kába kicsit. Nem lesz semmi bajuk, jó döntést hoztál! A szukádra figyelj majd oda!
2014. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
+ így némileg tovább is élnek.
2014. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kutyákat nem fogja hosszútávon megviselni.Nem is fogják a herék hiányát megérezni.
2014. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!