Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek rossz döntés oda...

Szerintetek rossz döntés oda adni a kutyusomat számára nem idegenek embernek 1 napra?

Figyelt kérdés

Elvitték a kedvencemet 1 napra oltások miatt. Az illetőt jól ismeri,imádja stb...Mikor elindult az autó rám össze néztünk,és nagyon szomorú lettem,rossz a lelkiismeretem emiatt...

Szerintetek ez ront a kapcsolatunkon? Többet nem adom oda az tuti!!!



#kutya #kutya oltás külföld #kutya magány
2013. szept. 8. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te nem tudod beoltatni?
2013. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,hamár így megkérdezted! Olyan kicsi fajtájánál fogva,hogy nem oltják be külföldön az orvosok,hiába magyarázom,hogy ő ilyen kicsi marad...
2013. szept. 8. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értelek, akkor az ismerős hogyan oltatja be? Elhozza más országba oltatni?
2013. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kamu!

Egy egeret is beoltanak, ha beviszed a rendelőbe! A méretén nem múlik semmi!

2013. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Egy állatorvos meg tudja állapítani, hogy oltható-e a kutya. És ez nem a méretétől függ, hanem az egészségi állapotától. Ugyan olyan baromság, mint hogy mésfél kikló alatt nem adnak kutyába chippet....
2013. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az,hogy nincs mindig a se..ben a kutya,nem ront a kapcsolaton,viszont jó a kutyának.
2013. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akik vissza kérdeztek,és nem értették meg a helyzetet,felvázolom dióhéjban,hogy okosabbak legyenek,bár szövegértést általános iskolában kellett volna tanulni...

Én külföldön vagyok,3 orvosnál is jártunk. Egyik 2 hetet mondtott (túl kicsi a kuty),hogy várnunk kell,aztán vissza vittem 2 hét múlva,akkor azt mondta,hogy rossz a szeme,mert könnyezik,és így nem olthatja be (Chihuahua,neki mindig könnyezik a szeme,teljesen normális),de felír egy szemcseppet,a harmadik pedig megint 2 hetet mondott (túl kicsi a kuty).Így hát haza küldtem,mert az oltás annélkül is nagyon fontos,hogy más kutyákkal érintkezik,de mivel mi napi minimum 2x megyünk hosszú sétára (1-2 óra),ezért elengedhetetlen. Saját érdekében. Remélem most már megértettétek,és nem kérdeztek meg írtok hülyeségeket...


A többi válaszolóknak,akik valóban értenek a kutyákhoz pedig megköszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam...Ez egy hülye sakk-matt helyzet...


Köszönöm!!! :)

2013. szept. 9. 12:18
 8/11 Akiteki ***** válasza:

A szövegértést csak akkor lehet gyakorolni, ha van szöveg, amit érteni lehet.

Ha az állatorvos nem oltja be, mert túl kicsi, akkor valószínűleg az egészségi állapotára utalt. Amikor a könnyező szeme miatt nem oltotta be, akkor is azért, mert oltást csak egészséges kutyának adnak be, ennek is megvan az oka.

A kérdésre válaszolva: semmi baja nem lesz, hallottam már kutyáról, aki túlélte hogy 1 napig nem látta a gazdit.

2013. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindig van egy okoskodó a válaszadók között... :)
2013. szept. 11. 11:13
 10/11 Akiteki ***** válasza:
Nem a mi hibánk, hogy többet tudunk. Ezért válaszolunk és nem kérdezünk.
2013. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!