Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg őket?

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék egy yorkit de anyáék nem nagyon szeretnének hogyan győzzem meg őket??
2010. jan. 15. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért pont yorkit?
2010. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Megmondod nekik Te vállalsz érte felelősséget. Te eteted, sétáltatod, ha kell viszed orvoshoz, te mosdatod stb... Tehát MINDENT amit egy kutyával kell Te csinálsz.

De ha anyukád irtózik a kutyáktól, vagy egyszerűen utálja a kutyaszőrt, akkor nem fogod sajna meggyőzni.

Na azért sok sikert a kutyushoz :)

2010. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nincs semmi baja a kutyákkal se a kutyaszőrrel csak azt mondta hogy nem gondoznám

de azért megpróbálom

Köszi!

2010. jan. 15. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

ígérd meg nekik, hogy te fizeted ki mind a 70 000 forintot rá, te fizeted az állatorvost, a kaját, a kozmetikust... de nem ám abból a zsebpénzből, amit ők adnak...


off:

nem értem, mit eszik mindenki manapság az ilyen kis agyontenyésztett 'patkányokon'...

2010. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be, hogy felelősségteljes vagy! Legyél önkéntes menhelyen, takaríts naponta, tanulj jobban, vidd el a szomszéd kutyáját sétálni minden nap. Nem is muszáj megmondani, hogy a kutya miatt csinálod, mert ha azt látják, hogy minden nap, rossz időben is kijársz a menhelyre kutyázni, akkor előbb utóbb megengedik! Nekem is így engedték meg, elvittem minden nap a nagymamám kutyáját sétálni.
2010. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen jó ötlet!:D
2010. jan. 15. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:

17:23 patkány az anyád pupillája, és akkor még finoman fogalmaztam...

Ha egy ember 150 centi, akkor Neked már az is kis patkány?

Ő egy ilyen fajta, ha valaki 20-30 kilós kutyát akar, az nem yorkit vesz.

2010. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:13

mond neked valamit a macskaköröm?

általános iskola harmadik osztály...

2010. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez akkor is sértő és baromság.
2010. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szar ügy, nem az én bajom, hogy s_gg vagy, és nem tudod, mit jelentenek az írásjelek ;D
2010. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!