Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet rendelni kutyatápot?

Honnan lehet rendelni kutyatápot?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem internetről kutyatápot. Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet úgy rendelni , hogy akkor kelljen csak kifizetni amikor kihozzák. Vagy létezik ilyen? Előre is köszi a válaszokat!
2014. aug. 24. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Miért akarod a szállítási költséget kifizetni, ha el tudsz menni a boltba, és tudsz venni olyan kutyatápot, amelyik neked megfelel?
2014. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maxitabi ***** válasza:

Rengeteg hely van,össze kell hasonlítani az árakat,mert nagy különbségek vannak! A legtöbbnél lehet utánvéttel fizetni!

petissimo pont hu; tapfutar pont hu;zoofast -ez nem mo-i;zooplus pont hu;dogshop pont hu;acanashop stb.

Sok tápnak saját weboldala és webáruháza van,lehet rendelni a mo-i forgalmazótól közvetlenül is esetleg.

2014. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es, azért, mert a környéken nincs olyan bolt ahol tudnék venni nekem megfelelőt. És nagy tételben venném, és má egy pár oldalon láttam, hogy 10000 forint felett ingyenes a kiszállítás.
2014. aug. 24. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

petissimo.hu - Nagy választék, van utánvét és ingyen kihozzák 9 ezer felett. Mi mindig innen rendelünk!

Imádjuk a petnet.hu-n is, de itt 15 ezer forint felett ingyenes csak a szállítás, de itt is van utánvét!

2014. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb garantáltan a zoofast. 9.000 Ft felett a kiszállítás ingyenes. Évek óta tőlük rendelem, megbízható bolt. Ja, és természetesen utánvéttel is lehet fizetni én is így fizetek mindig.
2014. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Petissimo nagyon jó,nagy a választék,elérhető áron van sok féle kutyatáp,segítőkészek,kedvesek + hamar kiszállítják! :)
2014. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!