Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sportkutyások! Melyik külföldi...

Sportkutyások! Melyik külföldi munkavonalú border collie kennelt ajánlanátok agilityre?

Figyelt kérdés
Jelenleg is van egy munkavonalú borderem Magyarországról, de szeretném felmérni a helyzetet, hogy utánpótlásnak honnan hozhatnék.
2014. aug. 24. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már meg kell kérdeznem: a mostani munkavonalú bordereddel mit csinálsz, hogy nem ismersz olyan arcokat, akiknek külföldről van borderük? Mindig olyan fura, amikor állítólag valaki ért valamihez, csak szakmai kapcsolatai nincsenek. Nem feltétlenül gáz, szóval ne vedd beszólásnak, de fura.
2014. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Agilityzek jópár éve. Először is nem mindenki közvetlen, barátkozós típus, én nem megyek oda egy idegenhez kerdezgetni. Ez legalább anonim oldal. Másrészt azért nekem is van valami képem a külföldi választékról, de kíváncsi lennék több kennelre, mert amit én ismerek, az a választék nagyon szűk. Röviden ennyi.
2014. szept. 1. 01:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Világos, köszi :)
2014. szept. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

egy nagyon szűk körben mozogsz . és mégis ott kérsz tanácsot ahol,még az alapvető nevelési problémákat is darabokra kell szedni,hogy a sok lüke megértse :)

vajon nem a versenyeken van esélye ,hogy komoly kennelekkel felvedd a kapcsolatot. ez a kérdés nem életszerű :) szerintem :) amúgy meg a google a barátod ?

2014. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem túl penge az angolom a google-hoz :S már próbáltam
2014. szept. 6. 11:39
 6/7 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2014. szept. 6. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan van a mostani kutyád, mit tudsz vele és mik lennének az elvárásaid a következő kutyával?
2014. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!