Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyek rá valakit aki...

Hogy vegyek rá valakit aki nem szereti az állatokat h legyen egy kutyám?

Figyelt kérdés
anya engedi csak ő nem...

2014. aug. 24. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: sehogy.

Ha tényleg nem szereti őket, bármilyen érvet felhozhatsz, nem fog belemenni.

2014. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szereti őket...csak messziről
2014. aug. 24. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolj bele... Anyukád csinál valami kaját, és csak azt kell enned, de te nem szereted...

Milyen rossz lenne neked is, ha olyan dolog lenne amit nem szeretnél. Majd ha külön költözöl lesz kutyád. Addig készülj fel, szerezz be könyveket, gyűjts pénz.

2014. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne is meggyőzni, annak nem biztos, hogy jó vége lenne. A kutya se érezné jól magát, mert látná, hogy ez az illető mennyire nem szereti.
2014. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ő nem ott lakik (csak ő a főnök mert ő vette nekünk a lakást)
2014. aug. 24. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg. Majd ha lesz saját kereseted, házad majdcsak abba veszel kutyát. A kutya rohadtul sok pénzben van ám.
2014. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én anyukám sem szereti a kutyákat, sőt kb a családom női tagjai nem szeretik a kutyakat. (en lany vagyok es szeretem) Mégis volt kutyánk, nem is egy. Sajnos meghaltak, és anyukám eleinte nem engedett uj kutyát, de nagyonszépen megkértem, segítettem neki a hazimunkában és mindenben amiben lehet, ezért szülinapomra kutyust kapok. Persze lehet hogy anyukad azert nem engedi, mert egy kutya nagyon drága, de beszélgessetek el arról, hogy menhelyről is lehet kutyust szerezni. Látogassatok el egy menhelyre, hátha megenyhül a szive :)
2014. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!