Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ivartalaníttatjuk a kan...

Ha ivartalaníttatjuk a kan kutyánkat, akkor többé nem fogja kidugni a nemi szervét, ha izgatott állapotba kerül?

Figyelt kérdés
Éppen játszott a gyerek a kutyával, majd annyira agyonsimogatta, hogy a kutya kidugta a nemi szervét, aztán persze tőlem kérdezte meg, mi az a kutya hasánál és mire jó... Elég kínos, de inkább attól félünk a legjobban, hogy véletlenül megfogja a gyerek és elkap valami fertőzést.
2014. aug. 25. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A miénk ivartalanított, ugyanúgy kidugja, bár ő elég ritkán. Legalábbis én még csak egyszer láttam, hogy ez történt.
2014. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
te jau isten. Akkor mi a fenének engeditek simogatni, ha fertőzéstől féltek. Nem csak akkor fertőz a kutya ha megfogják a p*csét. De amúgy is ajánlatosabb ivartalanítani. Gyerek sem feltétlen van biztonságban mellette ha egy tüzelő szuka elmegy előtte.
2014. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elmondod a gyereknek, hogy mi az a kutya hasánál. Aztán azt is elmondod neki, hogy nem birizgáljuk.Az ivartalanítás hasznos dolog, de ezen nem fog segíteni. Idősebb korban nem fogja a kutya kitenni a rúzst.
2014. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
De, ki fogja. A miénk is ivartalanított kan és kiteszi.
2014. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát bizony kijöhet időnként,de mégsem olyan látvány,mint amikor ivarzó szukát érez éppen.Szóval mindenképpen hasznos.Én gyerekként láttam akkora tökkel sétálni szegény szomszéd kutyát,na az ciki.Ivartalanítás segít,a gyereket meg illene felvilágosítani,legalább annyival,hogy az a kutya nemi szerve,amit nem birizgálunk,azzal szaporodik meg pipil.Nyugi,csak korának megfelelő kérdéseket tesz fel,nem fog belemenni a témába.
2014. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt,hogy az ivartalanítás az ami hasznos,nem a kikandikáló p..cs.
2014. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Normálisan oltott, féregtelenített kutya nem ad át fertőzést a gyereknek. Én sem haltam meg, pedig állatokkal nőttem fel, sőt nem kaptam el semmilyen élősködőt, mert a szüleim megtanítottak arra, hogy nem eszünk kutyasz*rt. nem lesz semmi baja a gyereknek, sőt kissebb eséllyel lesz allergiás vagy asztmás (orvosi tények igazolják). Amúgy ivartalanítás után is ugyan úgy használja a nemiszervét, sőt közösülni is tud, de nem nemzőképes. Amúgy a gyereknek az ő szintján el kell tudni magyarázni, hogy mi is az a kutyán... nem kínos, egyszerűen kiváncsi a gyerek... egyenlőre elég, ha annyit mondassz, hogy azzal pisil... a gyerek megérti, nem is hazudsz neki, és nincs is mi kínos legyen.
2014. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!