Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van Akitekivel?

Mi van Akitekivel?

Figyelt kérdés
Mi lett vele? Mostanában nem látom a válaszait, a topklistában sem látom, és a kennele új honlapját sem találom. Én vagyok ennyire vak, vagy tényleg eltűnt? ._.
2014. aug. 26. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Más is eltűnt, nem csak ő. Pl. Dieselt se látni, M.-H. Alexandrát se...
2014. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
M-H Alexandrának felismertem a válaszát egy kérdésnél(bullmacisnál),szerintem csak levették a nevüket.
2014. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet :)
2014. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én levettem, de tény, h nem is vagyok már olyan aktív, mint korábban :)

(M-H. Alexandra voltam)

2014. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Diesel is szokott válaszolni. Lehet Akiteki is levette a nevét vagy egyszerűen van most más dolga.

A toplista elején azok vannak akik nagyon sűrűn válaszolnak, ha épp nem annyira aktív akkor ki tudja hová csúszott vissza.

2014. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hovarju ***** válasza:
hol van a top lista?
2014. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hovarju ***** válasza:
közben megtaláltam. köszi
2014. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Köszönöm kérdésed, jól vagyok. :)

Kicsit sok a dolgom mostanában és a gépem is vacakol, nem szereti a gyk-t, mert folyton lefagy ha betöltöm.

A honlapunkat a régit raktam vissza, mert azt szeretném frissíteni és nem újat csinálni, de arra sincs időm és egy vállalkozó szellemű barátom megígérte, hogy segít benne.

Egyébként 2 évente 1x eltűnök, ha megfigyeltétek. Ennek az az oka, hogy olyankor kiskutyáink vannak és nem akarom még egyszer egy hülyétől azt hallani, hogy itt keresek nekik gazdit.

Remélhetőleg az Európa Kiállítás után már több időm lesz, meg az idő sem lesz ilyen jó, hogy annyit legyek a kutyákkal, inkább beülünk együtt a gép elé.

2014. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, most megnyugodtam. De nagyon.

Akkor ezesetben mindenhez sok sikert. :)

2014. aug. 26. 23:39
 10/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Miután szóltál, megnéztem néhány kérdést. Jobb nekem, ha nem látom ezt a rengeteg szaporítópalántát.

Kedves Kérdező: Te leszel felelős a magas vérnyomásomért! :D

2014. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!